Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!
Имам спешно питане, а именно, къде мога днес да направя коларголови капки и въобще къде? Praynig
Предварително благодаря! Извинявам се, ако темата не е за тук! Hug
Цитирай

тракийка съм

почти във всички аптеки ги правят.
Цитирай

София

Кажи една, нямам никаква идея! Praynig Напоследък не е така, даже ми казаха, че са спрели въобще аптеките да го правят.

Цитирай

тракийка съм

Кажи една, нямам никаква идея! Praynig Напоследък не е така, даже ми казаха, че са спрели въобще аптеките да го правят.

от Пазарджик съм.при нас няма аптека в която да не се продават.сухата субстанция и разтвора са в готов вид ,само се смесват.не ми се вярва в София да е по различно
Цитирай

София

Оф, тук не е така. Както и да е......Благодаря ти! Hug
Цитирай

при нас няма аптека в която да не се продават.сухата субстанция и разтвора са в готов вид ,само се смесват.
Peace И в нашия град е така,дори ти ги смесват в аптеката.
Цитирай

СОФИЯ

Незнам от кой квартал си ,но в нашия има две аптеки,където днес могат да ти ги приготвят.
Цитирай

София

Незнам от кой квартал си ,но в нашия има две аптеки,където днес могат да ти ги приготвят.
Късно, но благодаря все пак! Намерих аптека, която ги прави, на ъгъла на М. Луиза  и Опълченска - срещу седма п-ка.

Благодаря на всички!   bouquet

Цитирай

На планетата Земя

Ние поръчваме от една аптека на Шипченски проход. Ако пак ти се налага и ти е по-близо, пиши, ще кажа къде е точно.
Цитирай

София

Ние поръчваме от една аптека на Шипченски проход. Ако пак ти се налага и ти е по-близо, пиши, ще кажа къде е точно.

Благодаря! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.