Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте мамчета някой запален ли е по продукти включително и чай от ройбос аз от скоро се запалих и си купих чай също така козметика но още не съм започнала да я използвам кажете ми ако имате повече информация за тези продукти на ЛЕЧИТЕЛ
Цитирай

в една мансарда точно под звездите ..........

моя съпруг редовно си купува такъв чай и много му харесва! аз лично не намирам нищо кой-знае какво в него (в чая)! за мен си е чай и толкоз! ако ти имаш някакви наблюдения относно чая може да ми пишеш! за козметика не съм чувала, защото живея в малък провинциален град
Цитирай

Sofia

освен, че много пиех чай от Ройбос вчера си купих и 2 крема за лице и един за около очи с чай ройбос.  Много добре ми понася засега на кожата
Цитирай

Sofia

Чакай да минат 4 дена и тогава ще разбереш дали ти понася на лицето.
Цитирай

Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....
Цитирай

Сф, Младост1

Aз само веднъж съм си вземала продукт от Ройбос- млякото за почистване на лице. Wink
И то не за друго-ами ми хареса, че беше с помпичка. Аз много обичам така.
Е, да ама ми беше много гъсто и тежко на лицето това мляко и някак си не свикнах с него и го подарих.
Иначе беше със страхотен аромат на липа и роза. Smile
Цитирай

Варна

Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....

Кажи откъде си купуваш кремовете, моят дневен тъкмо свършва. Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.