Простор

  • 16 366
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Моля за идеи за простор на балкон, който да се сгъва когато няма пране, и от къде мога да си купя. Предварително благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В Практикер съм виждала от тия дето се вдигат на тавана(ние имаме такъв) и от сгъваемите, мисля че в Метро и в Бриколаж ги има.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 18:09 от ivben

# 2
  • Мнения: 583
Благодаря за отговора, и да те попитам доволна ли си от него, практичен ли е?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да много съм доволна. Ползвам го седма година. Моят е в банята.

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 714
явно са добри тези простори, като изляза на терасата около нас само такива простори виждам.  Peace

# 5
  • Мнения: 485
И аз съм се ориентирала към такъв,видях в съседния вход от тези с макаричката дето се свалят докато простираш,а после вдигаш въженцето нагоре-идеален е за нашата тераса,да не затъмнява стаята на ученика.Утре отивам да търся.

# 6
  • Мнения: 1 652
Корни,  аз сложих на тавана, имам и два сгъваеми. Много съм доворна от този на тавана. От сгъваемите- едниният е много удобен, другият - не.

Успех!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 376
И аз имам такъв,който се вдига до тавана,практичен е,но има един недостатък.
Мястото между пръчките върху които се простира не е много голямо т.е. когато простреш дрехите между двата простира те са едва на няколко сантиметра една от друга/а понякога и се допират ако е по-обемно или дебело пране/ и много трудно съхнат така,понякога чак не искат да изсъхнат даже.

Затова някой път се налага да ги простирам на принципа "пръчка горе,пръчка долу"-едната я качвам горе,следващата я оставям смъкната.Осебено сега като е по-студено времето наистина е по-трудно.
Иначе е удобен спор няма.

# 8
  • София
  • Мнения: 16 022
Сгъваем имам. Лятото е на балкона, сега е сгънат в стаята.  През деня докато има слънце е на балкона, вечер го внасям и така изсъхва бързо. Но е от вида в който като се разгъне е хоризонтален.

# 9
  • Мнения: 491
Аз си сложих два които са на тавана,много са удобни.Наистина единственият недостатък е ,че е малко разстоянието м/у пръчките.Но на този принцип "долу-горе" става идеално.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Моят също е таванен,но всяка пръчка е хваната за тавана поотделно и на каквото разстояние искаш.

# 11
  • Мнения: 395
Аз съм със сгъваем. Разнасям си го из апартамента или на терасата. На колелца е, лек е, събира 2 перални. Много съм доволна. Не знам обаче от къде е купен. Търсих такъв за сестра ми, но никъде по магазините не открих.

# 12
  • Мнения: 88
Здравейте! И на нас ни предстои такава покупка и за това искам да се обърна с въпрос към имащите вече таванен простор. Интересува ме дали ако се простре олекотена завивка или нещо друго по-обемно и тежко дали просторът не се огъва? И въобще стабилен ли е?

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Здравейте! И на нас ни предстои такава покупка и за това искам да се обърна с въпрос към имащите вече таванен простор. Интересува ме дали ако се простре олекотена завивка или нещо друго по-обемно и тежко дали просторът не се огъва? И въобще стабилен ли е?

И дали се монтира лесно?

# 14
  • София
  • Мнения: 937
Стабилен е, да. Аз съм простирала и одеало.

Лесно се монтира- трябва ти сръчен мъж  Mr. Green, дюбели и бормашина  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт