Искам промяна

  • 3 243
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 722
... във външния си вид ! Моля, посъветвайте ме какво да променя, за да се чувствам и изглеждам по-секси! Как изглеждам сега се вижда в албумчето с бебо!

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Според мен не изглеждаш никак зле! Може да си смениш цвета на косата стига да желаеш можеш да направиш много неща! промени стила си на гримиране ако трябва и цветовата гама на грима! изпробвай няколко неща докато не уцелиш точно това с което се чувстваш най-добре! И още нещо човек трябва сам да се харесва и да върви по улиците със самочувствие на харесван човек и тогава и другите го харесват! Успех

# 2
  • Мнения: 781
Аз бих те посъветвала, не с цел да те обидя и аз съм в подобно положение Wink, но до свалиш някое и друго кило Thinkingопределено ще се чувстваш по-секси ...от там ще се променят и стилът ти на обличанеи настроението Simple Smileмисля че руси кичури ти отиват, но може да ги разнообразиш с още един цвят и по-различна подстрижка-примерно крив бретон или намаляване на дължината със скосяване.....едно маникюрче и педикюрче с ярък или нестандартен лак, който не си ползвала до момента и подходящ за лятото....някоя нова дрешка или аксесоар и си готова !!! Grinning

# 3
  • Мнения: 2 013
... във външния си вид ! Моля, посъветвайте ме какво да променя, за да се чувствам и изглеждам по-секси! Как изглеждам сега се вижда в албумчето с бебо!

Определено мисля, че трябва да откриеш челото си - струва ми се, че прическа с бретон ти отива по-малко от открито чело и даже събрана или вързана коса.

# 4
  • Мнения: 1 722
Момичета, наистина проблем №1 за самочувствието ми са килцата. Но нали кърмя, не смея да започна някаква диета. За спорт пък нямам време. Може би наистина ще пробвам да променя прическата и цвета на косата, дрешка също трябва да си взема нова ... а, гримирането също ми е голям проблем - набързо мацвам един гланц, пък ако нямам време и не се гримирам ... не знам какво да кажа в своя защита, но откакто се ожених/забременях/родих съм се занемарила доста и това никак не е хубаво. Чувствам се не на 26, а на 46  Sad.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
откакто се ожених/забременях/родих съм се занемарила доста и това никак не е хубаво. Чувствам се не на 26, а на 46  Sad.
аууу това е ужасно
взимай се в ръце

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Спред мен:
1.фризьор,много спешно!Това ще е първата крачка към промяната.Или направи нови кичури,или тези прорастналите ги махни!!!!!!!Косата не виждам дали е вързана,но прическата ти е в окаяно състояние(не се обиждай,казвам си мнението)!
2.ГРИМ,ноже да е семпло,но да имаш!
3.Диета SadКофти е,но трябва!
4.Едни обички,ако бебока не ти ги дърпа,заедно с ушите WinkПак е за да почувстваш,че си жена!
5.И като направиш поне някаква промяна си купи каквато и да е нова дрешка-пак помага!
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 851
Ани, ми от колкото години се познаваме все те помня русолява или на кичури
ако искаш смени цвета на косата Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 722
Ани, ми от колкото години се познаваме все те помня русолява или на кичури
ако искаш смени цвета на косата Sunglasses

 newsm78 отивам да си запиша час при фризьора   bouquet ... само да измисля каква точно да се направя ... май ще пробвам с червено  Thinking

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ани, ми от колкото години се познаваме все те помня русолява или на кичури
ако искаш смени цвета на косата Sunglasses

 newsm78 отивам да си запиша час при фризьора   bouquet ... само да измисля каква точно да се направя ... май ще пробвам с червено  Thinking
внимавай с червеното, защото няма махане

# 10
  • Мнения: 1 558
И не само, че няма махане, ами и цвета с всяко миене се променя. Сега видях, че и писала и в спортен форум. Стискам палци да постигнеш това, което си си поставила за цел. Все пак си млад и усмихнат човек, няма нужда да се чувстваш  20 години по-възрастна. Blush

# 11
  • Мнения: 2 489
Не се прави червена, няма да ти отива. По-добре светъл цвят. Слагаш ли фон-дьо-тен? Той прави чудеса. Можеш да вземеш на Лореал /под 20 лв/, Макс фактор /май около 25/.


За мен това е основното, за да бъда красива, защото имам петна от бременността и тъмни кръгове. За фон-дьо-тен съм склонна да дам сума ти пари.

# 12
  • Мнения: 7 837
Но нали кърмя, не смея да започна някаква диета.
Не е нужна драконовска диета, просто лека редукция на храненето. А и за кърменето е по-важно поемането на течности, отколкото яденето  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 417
Ами, вземи се в ръце, докато не е станало късно...Липсата на време е само оправдание, стига да си само малко по амбициозна време има достатъчно.Купи си едни гирички, като нямаше време да ходиш в салон и започни да прави упражнения - с тях може да правиш за ръце, за талия, за гръб, за дупе и крака - за всичко, със сигурност ако се разровиш в нета, а даже и в този форум ще намериш указания как и за къде какво да изпълняваш.Скачането на въже също е много добро, особено за дупе и крака.Естествено трябва да съобразиш и  храненето, така че за теб да не е много, а за бебо да стига.
За косата, да тя определено ще ти промени визията веднага и ще те освежи - червеното обаче иска много поддръжка, бързо пада цвета.
Искам да ти кажа, че само ако заместиш част от седенето пред компа с упражнения  ще ти стига времето.
Аз съм убедена, че стига човек да има желание и организация  има достатъчно време, дори и с малко бебе.Това, че си била бременна и си станала майка в никакъв случай не те оправдава да не изглеждаш добре и поддържана жена!Дерзай, желая ти много успех! Grinning
Ето тук има програми  за упражнения в къщи за различни мускулни групи http://www.tialoto.bg/programi/uprajnenie.php?id=11

Последна редакция: сб, 16 юли 2005, 18:26 от mi6i

# 14
  • Мнения: 1 800
Ами да - отдели няколко дни за себе си за сауна, фризьор, козметик, маникюр, шопинг. Всичко това действа прекрасно на самочувствието.

# 15
... във външния си вид ! Моля, посъветвайте ме какво да променя, за да се чувствам и изглеждам по-секси! Как изглеждам сега се вижда в албумчето с бебо!


Vij sa, macka. Na 14 sam, no mislq, 4e razbiram Sunglasses Zna4i...bez da te obijdam.. nali s nai-dobri 4uvstva ti kazvam, 4e kosata ti izglejda izto6tena #Crazy Ne znam dali iam6 finansova vazmojnost, no si kupi skap 6ampoan i balsam. Kosata ti kakva e? 4upliva li? Sresvai sled kapane. Sexy s na4upena kosa Thinking Naughty  Mahni vsi4ki boi kato za na4alo. 1 mesec badi svoq cvqt, za da si po4ine kosata. Posle se boqdosai svetlo-ruso i si sloji 4erni ki4uri. Postepenno uveli4avi 4ernoto. Ima6 mnogo krasivi o4ei, ne zabravqi. Na svetli o4i otiva tamna kosa. Hug Dруга за косата... О, да, остави я да порасне. Така ще се създаде ефект, че лицето ти е слабо. Това цикламено червило не ти отива. Горната ти устна е малка. А това розово само насочва вниманието към дефекта #Crazy Не се обиждай, и аз имам горна тънка устна Sick Веждите-НИКОГА ТОЛКОВА ТЪНКИ! Погледни се! Crossing Arms Изглежда адски изкууствено. Нима ти харесва?? #Crazy  Май не, а  Thinking Остави ги да растат, като само оттук оттам ги оформяш Flutter  Много си беличка...аз имам същия проблем Tired Бягай на плаж, сулариум или басейн! Ама хубаво се напечеи и си сложи крем за задържане на тена.  Както казах вече, очитети са много красиви, затова им сложи нещо хм...не се гримирам много... Но се посъветвай с гримьор..

    Милааа, смени непременно начинът на обличане, ама ВЕДНАГА!!! #2gunfire   Кпшувай си списания. Ева, Максимум. Гледай какво има по марковите магазини и търси такова по другите ако нямаш парички Peace   Гледай фешън канала.

Най-важното: Свали ги тея шибани килограми бе! Naughty Оттам вече ще ти тръгне всичко. Знам сега, бебето туй, онуй. Ама ако спреш хляба и тестените изделия на бебето няма да му стане нищо. Даже днес си говорих с леля, че черният хляб бил полезен на някакви витамини май ( тук съм малко некомпетентна Embarassed ). Хапвай плодове и зеленчуци. Малко сирене, мляко и месо в повечко. Пий минерална вода.. Изхвърлят се токсини #Crazy  ЗАПОМНИ: НИКАКЪВ ХЛЯБ!!!
   Знам, че си обичаш бебето, но защо всички жени правят една и съща грешка newsm78 #Crazy Раждат там 1-2 деца и си мислят, че мъжленцето им е в кърпа вързано Crossing Arms Да, ама не Whistling   Я си помисли, дали колкото и съвестен да е не гледа готините мацки. Истината е сурова, мила знам. Но ти го казвам, защото приятелка на майка ми страда от това. Тя си гледаше бебето, което сега е на 5 годинки. Глези го. Занемари външния си вид. Мрази токчета...Мна мъжа и си намери любовница с токчета Laughing   Така че, мила, за твое добро, стягай се.. И си помисли за това, което ти казвам.
Виждам, че гледаш поп-фолк канала на една от снимките...ми имало там една песен на екстра нина-любовница.. Аз само текста съм и виждала, една приятелка каза, че била готина песента... Стягай се, айде и всичко най-добро. Ако имаш резултат, пиши Hug

# 16
Типична грешка!Червеното отдавна не е на мода. И не е секси както повечето жени си мислят.  А и на теб не ти отива Naughty . Всъщност най-добре да си с  естествен цвят, докато изтощената ти коса  се оправи. Мисля, че е доста суха. От тук се вижда ooooh!


И стига с туй бебе. Нищо няма да му стане. Защо само в България майките толкова се грижат за децата си. Спокойно бе жена.. Това е само едно бебе, което само си лежи. Ми като проходи...ммм кажи какво ще правиш тогава Crossing Arms   Ако някоя баба ти помогне няма да е зле. А докато баба има вкъщи, мама трябва да си почива.  bouquet Баба бебе да гледа, да пере и да чисти. Не е трудно. И тати може би ще помогне все някоя минута.. Някоя съседка добра.. Намери някоя жена за заплащане да ти гледа детето някой и друг час... Наспи се ( кой го казва Embarassed...стои в 5 часа сутринта и решава хорски проблеми Embarassed Embarassed )

Аре и никакъв хляб пак ще ти кажа Naughty

# 17
  • Мнения: 3 576
Да бе, всички майки са тоооолкова загубени, че не са си зарязали бебето на гледачка и да ходят по цял ден на фризьор, гримьор, солариум, басейн и фитнес, а пък и мъжете им са милионери общо взето и да пазаруват само маркови дрехи!!!
Всичко изглежда много лесно като си на 14...... повечето от съветите ти са неприложими при майка с толкова малко бебе, особено ако кърми на 3-4 часа.

Към Анита - споко, има време да изглеждаш добре, все пак са минали само няколко месеца от раждането. Аз като се сетя на какво приличах 3-4 месеца след като родих, грозна картинка, но сега вече съм що-годе добре, е има още какво да се желае Simple Smile

Та основното дразнещо наистина са килограмите, но кърменето въобще не пречи на една разумна диета. Поне аз кърмих 11 месеца и за това време успях да си върна старите кг.
Пробвай се с НВД и поне малко спорт. Ако не отслабнеш няма начин да се почустваш секси, това е истината.....

Иначе доста добре ще ти подейства малко глезене - фризьор, маникюр, нови дрешки, излизане на кръчма с приятелки по женски......

# 18
  • Мнения: 1 558
Ани, сега разглеждах снимките от сватбата ти. Била си очарователна булка. И наистина имаш красиви очи - подчертавай ги. Щом си решила сериозно да се заемеш със себе си промяната ще е налице. А колкото до косата, на сватбата си красива с кичури, но можеш да опиташ и тъмнокестеняво, почти черно. Моята коса е такава и определено сините ми очи се откровяват. Ами с малко грим, сваляне на килограми и усмивки ще се почувстваш наистина добре  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 013
Не си боядисвай косата червена - ще те състари, а и мисля, че не е за твоя тен. Поглези я с балсамчета и маски, може и ампулки, а по-късно й направи нови светли кичури. Ако е дълга и можеш да я връзваш, ще ти отива по мое мнение.
На снимките от сватбата изглежаш слабичка, сега още кърмиш, така че смятам, че с малко помощ от твоя страна ще започнеш да се връщаш в старите килограми. Съветът за НВД е добър - махни хляба, захарта, ориза и пр. тестени изделия и опитай да караш на месо, сирена, кисело мляко, салати. Махни и натуралните сокове, имат много въглехидрати. Пий много вода и айран - задари кърмата второто. Опитай. Виж назад във фоума темата на Милко - заглавието е на английски - диета за бременни и кърмещи майки. Опитай поне за две седмици. Сигурна съм, че ще има резултат. Тя е НВД.

# 20
  • Мнения: 1 722
Благодаря на всички за откровеността  Heart Eyes! Наистина много ми помогнахте да осъзная недостатъците си и ще опитам да се променя в най-скоро време!!!! В противен случай ще се  #2gunfire (шегичка). Също открих и много истина в думите на Desert_tear (за мъжете и т.н.). Абе изобщо огромно БЛАГОДАРЯ на всички, отделили малко време за моите проблеми! Обичам ви!  Hug

# 21
  • Мнения: 1 722
Ето тук има програми  за упражнения в къщи за различни мускулни групи http://www.tialoto.bg/programi/uprajnenie.php?id=11

Тези упражнения са супер - не отнемат много време и наистина действат! Само че още не мога да ги изпълня точно, мускулите ми са прекалено отпуснати, но ще съм упорита, обещавам  Laughing!

# 22
Благодаря на всички за откровеността  Heart Eyes! Наистина много ми помогнахте да осъзная недостатъците си и ще опитам да се променя в най-скоро време!!!! В противен случай ще се  #2gunfire (шегичка). Също открих и много истина в думите на Desert_tear (за мъжете и т.н.). Абе изобщо огромно БЛАГОДАРЯ на всички, отделили малко време за моите проблеми! Обичам ви!  Hug


E, nqma za6to. Radvam se da pomogna. Grinning   Ako se pritesnqva6, 4e nqma6 silna volq za tdietite, kaji samo. 6te ti iznasqm re4 vseki den... i nqma da iska6 da dokosne6 hrana. Gledai na hranata kato na proizvedenie na izkustvoto, kato na krasiva kartinka Grinning

# 23
Да бе, всички майки са тоооолкова загубени, че не са си зарязали бебето на гледачка и да ходят по цял ден на фризьор, гримьор, солариум, басейн и фитнес, а пък и мъжете им са милионери общо взето и да пазаруват само маркови дрехи!!!
Всичко изглежда много лесно като си на 14...... повечето от съветите ти са неприложими при майка с толкова малко бебе, особено ако кърми на 3-4 часа.

Към Анита - споко, има време да изглеждаш добре, все пак са минали само няколко месеца от раждането. Аз като се сетя на какво приличах 3-4 месеца след като родих, грозна картинка, но сега вече съм що-годе добре, е има още какво да се желае Simple Smile

Та основното дразнещо наистина са килограмите, но кърменето въобще не пречи на една разумна диета. Поне аз кърмих 11 месеца и за това време успях да си върна старите кг.
Пробвай се с НВД и поне малко спорт. Ако не отслабнеш няма начин да се почустваш секси, това е истината.....

Иначе доста добре ще ти подейства малко глезене - фризьор, маникюр, нови дрешки, излизане на кръчма с приятелки по женски......


Ne sam kazvala takova ne6to. Preuveli4ava6 dumite mi. Kazah, 4e v Bulgaria prekaleno mnogo glezim decata si i se zanemarqvame, a sme hubavi jeni Crossing Arms    Казах не да си остави бебето на произвола на съдбата. Казах, че ще бъде добре, ако се отдалечава за 3-4 от него. А ако няма финансова възможност-баба, тати, леля...родата... съседи някой да помогне Rolling Eyes
2ро. Не съм казвала, че трябва да пазарува по марковите магазини. Казах и, че трябва да го оглежда, за да види какво е модерно и да си купи подобно от по-евтин магазин. И за 14 години съм помагала в отглеждането на 7 бебета. Като четирите бебета са ми: 2 братовчедки, 2 братовчеда и 1 брат. Родени са по различно време и всеки съм го гледала...добре са ми познати номерата на всички, особено на брат ми, който и до ден днешен  си го гледам. Той е на 6 годинки.

# 24
  • Мнения: 2 489
А това, че бебето само си лежи просто много ме впечатли!

Има ли желание, време се намира. И аз първите два месеца малко се бях поизоставила, но вече се лакирам, слагам си токченцата, изправям си със сешоара дългата руса косица и не ми личи, че съм раждала /освен малко коремчето/.
А иначе всеки ден се гримирам, не пропускам!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Особено драстична мярка е тоталната смяна на прическата като дължина и форма. Но трябва да е много умело подбрана към формата на лицето, иначе може да има точно обратен на търсения ефект. Иди при фризьорка, за която има наистина много и много добри отзиви /може и фризьор, разбира се/ и поискай да направи такава промяна с теб. Цветът на косата ти е хубав, според мен. По-скоро косата има нужда от подхранване.
Ако избереш прическа с по-ниска дължина, добре е това да бъде съчетано със сваляне на килограми или тя да бъде така направена, че да покрива скулите. Добре направен маникюр и приятен парфюм ще допълнят хубавото впечатление в собствените ти очи. А те са най-важните!

# 26
  • Мнения: 172
Много е права Desert_tear.И да ви кажа отстрани се виждат по ясно нещата -та затова.А иначе моя съвет-много къса коса с хував цвят /какъвто харесваш най-много/,но все пак знам че малко жени се решават на това.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
...много къса коса с хував цвят /какъвто харесваш най-много/,но все пак знам че малко жени се решават на това.
Exactement! Това имах предвид и аз, но сега виждам, че не съм го казала, а само съм го загатнала, имайки предвид сегашната визия на Анита, видна от снимките й.

# 28
  • Мнения: 1 381
бих ти споделила моят опит. Аз много напълнях и трудно свалям. Купих си нови дрешки, така че да не сами тясни- без тия дето е малко ме пристяга ама нали ще отслабвам. В повечето случай като излизах на разходка се гримирах- поне спирала, молив и червило. Задължително 1 път седмично с мъжа излизахме с приятели и тогава пада по-голямо гласене, предимно от към грим и прическа, защото с дрехите по скъпичко се връзва разнообразието.

Можеш да си смениш фризьора, аз така направих- като отида при него той ми избира и до сега нямам забележки. 22 лв постригване със сешоар (ако решиш ще ти дам координати).

Прави си някакви маски за лице. Купи  си готови и докато чистиш или нещо друго правиш в къщи, не ти пречи на нищо, както маникюр и педикюр докато спи бебока.

изобщо разни дребни неща, които те правят щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт