секцио

  • 1 834
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 145
Здравейте, от няколко дни усещам болки около операцията/само вечер като спя/. На някои случвало ли му се е , и дали е от времето, защото ми казаха, че като се застудява може да  ме боли операцията. Това не ми се е случвало първият път и затова питам. newsm78 

# 1
  • Мнения: 11 003
Не ми се е случвало, но съм чувала, че е възможно при разваляне на времето или разболяване да те боли операцията - също както наболяват старите травми.

# 2
  • Мнения: 2 005
Не ми се е случвало, но съм чувала, че е възможно при разваляне на времето или разболяване да те боли операцията - също както наболяват старите травми.
  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
Не помня да ми се е случвало, но едва ли е нещо обезпокоително. Peace

# 4
  • Мнения: 382
Колко време е минало от операцията? Защото при мен известно време след секциото ме наболяваше и мисля, че наскоро /минаха 4 мес и половина/ пак имах дърпаща болка отдясно.

# 5
  • Мнения: 145
Ами не са минали още два месеца , и не съм ходила още на контролен преглед / след 40 дни/ . При мен също  болката е от дясно, даже ми е малко зачервен самият разрез. А от ляво ми се е прибрала много добре , почти не си личи.

# 6
  • Мнения: 498
При промяна на времето ,конкретно застудяване и скорошна операция е нормално да усетиш болка,дърпане,въобще дискомфорт.Обаче зачервяването newsm78,защо не отидеш на контролен преглед?

# 7
  • Мнения: 145
Може би не се изразих правилно. Просто зачервяването по самата линия на разреза ми стои, на места е изчезнало , но на места ми стои/ от дясно/ , това според мен е от  това че не съм се възстановила  напълно,  не знам, абе тия дни ще ходя на преглед , но дотогава просто исках да разбера дали на някой му се е случвало нещо такова след операция, да започне да ме боли след толкова време?

# 8
  • Мнения: 498
това зачервяване ,за което говориш е напълно нормално.Не може за толкова малко време да изчезне.говорим за козметичен шев нали?

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 00:11 от desi_tanova

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
говорим за козметичен шеф нали?
Wink Simple Smile

   Мен също ме наболва при промяна на времето.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 89
Мен ме е наболявало,но за всеки от случаите знам,че беше от преумора.Възможно ли е от това да те боли?

# 11
  • Мнения: 4 187
Не ми се е случвало.

# 12
  • Мнения: 31 109
Да и мен ме наболва понякога. Отделно така и не се прибра белега и е червен вече година и половина мина.

# 13
  • Мнения: 4 496
Случваше ми се при преумора, когато вдигах тежко/пазех се колкото мога, но понякога беше невъзможно/. От студ , обаче, не ми се е случвало такова нещо. Въобще от времето не съм имала дискомфорт.

# 14
  • Мнения: 498

Биляна питам дали секциото е направен с козметичен шев,защото все още има доктори ,които си позволяват да затварят операцията с външни шевове,да не говорим ,че скоро приятелката на моя близка се сдоби с вертикален разрез ooooh! ooooh! ooooh!

# 15
  • Мнения: 4 496
Може би е имало причина за вертикалния разрез. Все още го правят когато се наложи. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 100
Не ме е боляло  Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не ми се е случвало.

И на мен

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
АЗ не съм секцио,но при застудяване ме болят мястото на външните шевове.

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Наболяваше ме от време на време, когато е уморя. Сега вече, четири месеца след операцията, не ме боли. Не се притеснявай, може да е от времето.

# 20
  • Мнения: 209
Случваше ми се при преумора, когато вдигах тежко/пазех се колкото мога, но понякога беше невъзможно/. От студ , обаче, не ми се е случвало такова нещо. Въобще от времето не съм имала дискомфорт.

и при мен беше така.

# 21
  • Мнения: 2 521
Случваше ми се при преумора, когато вдигах тежко/пазех се колкото мога, но понякога беше невъзможно/. От студ , обаче, не ми се е случвало такова нещо. Въобще от времето не съм имала дискомфорт.

и при мен беше така.
И аз бях по същия начин PeaceИ все още усещам придърпване и болка от време на време Thinking

# 22
  • Мнения: 145
За преумората не бях се сетила Thinking, може и от това да е всъщност, гледам си сама двете деца а разликата им не е голяма и ми е малко трудно, а и  вдигането на тежко е неизбежно, и те причините станаха комплексни. Благодаря ви за бързите отговори  Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се е случвало

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Биляна питам дали секциото е направен с козметичен шев,защото все още има доктори ,които си позволяват да затварят операцията с външни шевове,да не говорим ,че скоро приятелката на моя близка се сдоби с вертикален разрез ooooh! ooooh! ooooh!

  Simple SmileДа, разбрах.Но ни стана смешно като си представих това което беше написала.Видях, че си оправила правописната грешка.

# 25
  • Мнения: 2 960
не ,не ме е болял шева изобщо.

# 26
  • Мнения: 1 554
не ми се е случвало или поне непомня newsm78

# 27
  • Мнения: 388
Минало е малко време и е възможно. Случвало ми се е леко да ме придърпва първите месеци, а и скоро ми се случи пак - след три години  ooooh! Изненадах се много. Беше от преумора.

# 28
  • Мнения: 498

Биляна питам дали секциото е направен с козметичен шев,защото все още има доктори ,които си позволяват да затварят операцията с външни шевове,да не говорим ,че скоро приятелката на моя близка се сдоби с вертикален разрез ooooh! ooooh! ooooh!

  Simple SmileДа, разбрах.Но ни стана смешно като си представих това което беше написала.Видях, че си оправила правописната грешка.
Биляна и аз се осетих после Joy Peace

# 29
  • Мнения: 2 334
Не ми се е случвало  Thinking

# 30
  • Мнения: 1 629
При промяна на времето ми се случва всеки път. Честито - и ти си от печелившите. Дано не те боли и преди цикъл както мен! Усещането е остра болка, боцкане, опъване - нещо подобно Confused Много е неприятено!

# 31
  • Мнения: 139
при натоварване и умора и на мен се е случвало.първата година си ме наболяваше и от вримето,но сега вече не.

# 32
  • Мнения: 148
Аз само от време на време усещам дискомфорт.

# 33
  • Мнения: 656
При преумора и натоварване ме боли,въпреки че минаха вече две години.
При промяна на времето не съм забелязала.

Общи условия

Активация на акаунт