ЗИМАТА ДОЙДЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТЧЕТА ЩЕ ДОНЕСЕ (17.11-23.11.)

  • 10 560
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Добро утро и от мен. Аз се включих за пръви път миналата седмица. Днес искам да ви кажа, че и втория тест от неделя сутрин е с втора доста по ясно изразена чертичка. В четвъртък ще се опитам да се класирам при Кълвачева, че малко ме притеснява това течение от четвъртък и петък. Четох доста и май е нормално, но искам да си ме види лекар.

Стискам палци на всички.  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Една от нас.винаги.като видя твой пост поглеждам в ленитчката ти.колко време остава до тестването. Hug
Честито.мила!Пожелавам ти безпроблемна бременност и едно живо и здраво пухче на финала!Прегръдка от мен! Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 146
Е, бравоооооооо Една от нас, честито!  Party Желая ти много лека бременност и прекрасно бебече Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 232
Добро утро момичета!
Чудесно започва седмичната, дано е така и до края!!!
edna ot nas, тихичко честито, мила!   bouquet Пожелавам ти да се насладиш на една прекрасна и безпроблемна бременност!!!
Ral_p, същите пожелания важат и за теб!!!   bouquet
Успешна седмица на всички!!!  Hug

# 19
  • Мнения: 3 641
Браво, много хубави новини Hug
edna ot nas, Ral_p честито! Лека бременност и здрави бебешочета!  bouquet
Стискам палци за прегледите! Peace

# 20
  • Мнения: 568
edna ot nas, ral p Честито!!!!!!!!!!!!  Hug Hug Hug Лека бременност ви желая и на двете!!!!   bouquet  bouquet
Много добро начало на седмицата се очертава!

# 21
  • Мнения: 453
Благодаря ви много момичета, просълзявате ме просто - силно ви прегръщам и дано скоро и аз да ви поздравявам  Hug
Ирина, аз също все тайно ти надничам графиката - стискам ти палци  Praynig
Прити, ти винаги си страхотна - благодаря за пожеланията - на теб ще ти пожелая да се сдобиеш с прекрасно здраво бебче и никога повече да нямаш повод за тъга или тревоги  Hug
Алексиана, Мая  Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 332
edna ot nas, ral p ,  Hug Hug Hug
Стискам ви палци всичко да е наред до края на бременността ви.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито 'една от нас' - хубаво, здраво бебе ти пожелавам след 9 месеца.

Аз пък нищо не дочаках миналата седмица  Sad Нито М, нито положителен тест видях (от два).. Започвам да се стресирам.
Надявам се тази да се изяснят нещата. Чакам да станат 40 дни закъснение и отивам на доктор (утре).

Стискайте палци всичко да е наред. 

# 24
  • Мнения: 217
Честито за двата положителни теста...ама, че добре започна седмицата...и на двете мацки пожелавам много лека и безпроблемна бременност...при мен след Ову имам толкова болезнени гърди...че имам чувството че ще се пръснат...ама ще си каже след 2 седмици... Crazy

# 25
  • Мнения: 453
Благодаря и на всички други момичета, които ме поздравяват.

Амбър, графиката ти е повече от обещаваща, стискам ти палци - на мен симптомите ми се появиха с пълна сила около 3-4 дена преди датата за М - гърдите ми са като напомпана футболна топка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен, седмица изпълнена с положителни емоции и положителни тестове пожелавам  bouquet Peace
Честито на "една от нас" лека и безпроблемна бременност пожелавам Hug  bouquet

 ral p извинявай честито и на теб, малко съм разсеяна тези дни Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 11:26 от kalinka79

# 27
  • Мнения: X
Благодаря на всички!
ambur стискам палци, на мен от датата на овулацията та до ден днешен гърдите ми са бомбастични и много чувствителни, така че  Praynig

# 28
  • Мнения: 619
edna ot nas, Ral_p честито момичета пожелавам ви леки и успешни бремености и живи и здрави бебчета на финала  Praynig Praynig Hug Hug Heart Eyes
На всички останали стискам палци да имат с какво да се похвалят  Flutter Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 775
edna ot nas, Ral_p, честито и от мен, момичета, прекрасни новини!  bouquet
Милейди, въпреки, че още не си се включила, поздравявам те с добре завърнала се, видях, че си писала в темичката за рождения ден.
Аз тази седмица НЕчакам. Стискайте палци, моля. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт