Big Brother 4 - Страсти

  • 40 703
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 142
Пу на първа страница.

# 2
  • Мнения: 524
пу първа. закъснях....втора

# 3
  • Мнения: 126
 Въпреки, че не пиша често  Blush , но за сметка на това чета редовно   Heart Eyes имам честта да съм една от първите в новата темичка  bowuu

# 4
  • Мнения: 312
Добро утро, може да махните безплатните линкове, те не действат

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:42 от alexandra75

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пльос и аз  Mr. Green, хайде и кафето от мен

# 6
  • Мнения: 9 162
Добро дан Бацки-мацки  Sunglasses

Ирена : Поведението ми в шоуто е моят реален живот.!!!!

и за да не е запис само клю клю!


Скандалната участничка в „ Big Brother-4 Ирена най-вероятно ще се появи на корицата на “Playboy”. “В процес на преговори сме. Има вероятност да се преместя да живея в София. Ако от “Плейбой” ми направят изгодно предложение, аз одобря концепцията им, да, ще се снимам. Имам планове да работя в едно предаване, но все още е рано да говоря за това”, твърди тя. “Въпреки неуспеха на продуцентите разводът на младата бургазлийка да се състои в къщата, все пак сеир ще има. Организаторите на шоуто са решили да използват докрай

лекия нрав на бургазлийката и красивата и външност. От екипа на шоуто все още обмислят водеща на какво предаване да я сложат. Още от сега Ирена започнала да се хвали на приятелки, че участието на синия екран не е приключило и хората от НТВ много са я харесали”, твърдят пък от бургаското жълто издание Солено морско. Това е един от последните й шансове да си стъпи финансово на краката и да е независима от любовниците си. В Бургас вече като част от новия фолклор се носи изцепката й за „бизнес срещи” до 4 ч, пишат съгражданите на хубавата Ирена. Тя неотдавна алармира, че публикуваните нейни голи снимки в местните вестници “Черноморски фар” и “Фактор”, са предоставени от бившия й съпруг.В същото време мнозина мислят, че той й е направил по-скоро услуга. Снимките показват единствено, че е много красива жена, твърдят вестникарите.”Тези снимки досега не са били публикувани никъде. Те са от моя личен архив и най-малкото е, че никой няма право да ги раздава без мое съгласие. Фотосесията я направи моя близка приятелка. На снимките аз съм у дома, снимани са с непрофесионален фотоапарат, исках да имам спомен след раждането на дъщеря си. Направих ги няколко месеца след като я родих. Исках един ден да си спомням как съм изглеждала и не смятам, че има нещо лошо в това. Снимките бяха архивирани в компютъра ми . След като се разделихме обаче с Калин, той не ми го върна. Така те останаха при него. Когато го напуснах, си тръгнах единствено с ризата на гърба си. В момент на гняв той изхвърли на боклука всичките ми дрехи и вещи. При него останаха и много документи в паметта на компютъра. При факта, че си е позволил да се възползва по такъв начин от снимките, говори много неща за него. Нищо не може да оправдае постъпката му. Най-вероятно ще заведа дело за използването на тези снимки без мое съгласие”, разказва брадърката.


В Къщата тя се къпа разхожда се гола, а клипът от банята беше номер едно в десетки български сайтове.. “След като напуснах Къщата, изгледах епизодите, също бях изненадана от това, което е било излъчвано. Когато ги попитах защо основно ме дават пред зрителя гола, те ми отговориха еднозначно “А кой и какво всъщност друго да излъчваме”. - Аз съм една от многото разведени жени. Нищо повече... Всичко, което Калин е наговорил пред медиите, е абсолютен фарс. Не зная какви са били мотивите за поведението му. Най-вероятно омраза, гняв, но с много изказвания той премина всякакви граници. Имала съм връзка след развода. Това са нормални и естествени неща. Но не съм имала тези десетки любовници, за които Калин разказва. Винаги съм се разбирала по-добре с мъжете. И в Къщата показах точно тази част от характера ми. Поведението ми в шоуто е моят реален живот.
 

# 7
  • Мнения: 126
 pinko ще ни кажеш ли как върви гласуването до момента   bouquet

# 8
  • into the blue
  • Мнения: 771
Въпреки, че не пиша често  Blush , но за сметка на това чета редовно   Heart Eyes
И аз така,Пинко как върви гласуването?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хайде и аз тук.
Най - после и на мен да ми тръгне безплатното сайтче, ще се гледа и вкъщи.  newsm44

# 10
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
и аз тук...

# 11
  • Мнения: 7 914
Bec
мерси за кафето Hug

wish за темата   bouquet Hug


pinko
 то беше пределно ясно , че Ирена ще покаже някъде цици... ако някой не го догнусеЙ много и Ива ще цъфне на някоя корица Whistling

# 12
  • Мнения: 9 162
Положението , е да не ме линчувате обаче е малко на кантар ..... Close ....Коце да си ходи

все пак активноста започва с лайфа така че ....СфИнЬо вън 1742  Mr. Green

# 13
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 240
Айде и аз тука!!! newsm68
Мерси за кафето, ммммм......

 Peace

# 14
  • Мнения: 1 174
Коцето трябва да остане Peace

Общи условия

Активация на акаунт