Късно ли е да се науча да карам ски и кънки?

  • 1 475
  • 3
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325

Станах вече на 25, а никога не съм се качвала нито на ски, нито на кънки /на лед/. Преди години майка ми имаше неблагоразумието да ме записва само на някакви танци и езици и сега като дойде зимата - скука ли скука. А ми е мерак! Но съм малко схваната в краката Embarassed Или по-точно не, че толкова съм схваната, колкото ме е страх да не си изпочупя някой крак. Според вас, късно ли е да се запиша на ски училище? И има ли смисъл да си накупувам оборудването, а после да се окаже, че не ставам за тая работа? newsm78
Малката е на гри години. Да я пробвам ли и нея или и е малко рано? Ей такива работи...
Гледам хората, като дойде зимата и почват - Банско, Боровец, Пампорово. Цял ден карат, а вечер край камината. А аз като не мога и кво да правя с тях на планина? Изобщо, дайте съвет да се записвам ли и ако да, то къде?

# 1
  • Мнения: 1 986
еееее това е и моя мечта-да карам ски. Качвала съм се като по-малка, но само няколко пъти. Георги е на почти 4 години и мисля за лятото да си купим ролери-баща му казва, че е рано, но аз съм си го навила. Е не са ски, но поне е нещо Laughing

# 2
  • Мнения: 646
Аз се качих на симни  кънки за пръв път когато бях на 27-28 години. Оказа се ,че  не е така сложно, колкото ми се виждаше.
Опитах и на ски - ама не са за мен.
Има си ски учители - ако имаш желание можеш да опиташ.

# 3
  • Мнения: 3
здравейте аз също не бях се качжала на ски и съм на 24 но миналата година имах удоволствието да се къча за пръв път и е страхотно тази година пак ще ходим.

Общи условия

Активация на акаунт