Ако искате мъжът да ви предложи семейно съжителство, как бихте му намекнали ?

  • 4 725
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма какво да хитруваш.Казваш си му направо какво искаш от него.И ако той е съгласен добре.Ако пък не значи не е готов и продължаваш напред.
Peace
Не виждам къде е драмата.

# 31
  • Мнения: 2 270
Аз също не разбирам защо трябва да правиш намеци?!
Щом си решила, че това е човека би трябвало да можеш да си искрена с него!

# 32
  • Мнения: 1 629
Аз принципно съм по- рязка и ще му кажа "Ей ти ще се жениш ли за мене или какво...???" Ама ако не си такъв тип можеш да пробваш примерно "Хей, скъпи ела да видиш едно прекрасно ресторантче... няма ли да е идеално за сватбения ни купон???" илиии "Ела да видиш Ева Лонгория каква красива булка е... дали и аз ще изглеждам така", " Виж тоя Крайслер - представи си как даваме газ по булеварда на сватбата ни..." пфуууу още ощеее "Ти кога искаш да се оженим - преди детето или след детето?!" "Нали не искаш детето да носи моето име, защото си ми отказал брак Thinking" Оф изчерпвам се!  Mr. Green УСПЕХ!

# 33
  • Мнения: 25 585
Бъди предизвикателна!  Peace
Кажи му:
- Мило, какво ще правиш наааа... 27 май (примерно)?
- Защо питаш? - ще попита той.
- Ами, решила съм точно тогава да е сватбата ми. Ще дойдеш, нали? - и го заслепяваш с една широка усмивка.
- Ъъъъ, а за кого ще се омъжваш? - пак ще попита слисано той.
- Оооо, не съм решила още, само знам, че тогава ще се омъжвам, даже съм си запазила час в Гражданското. И рокля вече съм си избрала...  - продължаваш безгрижно ти. - А ти имаш ли претенции като какъв искаш да присъстваш - като гост или като главно действащо лице?
Тук правиш така   newsm03 и така  newsm53, и ако можеш - и така  bombs
В този момент нокаутираното мило би трябвало да е паднало на колене пред теб, но ако не е, бий му един як шут отзад и си тръгни с достойнство. Истинският те чака някъде там...

# 34
  • София
  • Мнения: 492
Бъди предизвикателна!  Peace
Кажи му:
- Мило, какво ще правиш наааа... 27 май (примерно)?
- Защо питаш? - ще попита той.
- Ами, решила съм точно тогава да е сватбата ми. Ще дойдеш, нали? - и го заслепяваш с една широка усмивка.
- Ъъъъ, а за кого ще се омъжваш? - пак ще попита слисано той.
- Оооо, не съм решила още, само знам, че тогава ще се омъжвам, даже съм си запазила час в Гражданското. И рокля вече съм си избрала...  - продължаваш безгрижно ти. - А ти имаш ли претенции като какъв искаш да присъстваш - като гост или като главно действащо лице?
Тук правиш така   newsm03 и така  newsm53, и ако можеш - и така  bombs
В този момент нокаутираното мило би трябвало да е паднало на колене пред теб, но ако не е, бий му един як шут отзад и си тръгни с достойнство. Истинският те чака някъде там...

Това ми хареса.... Joy особено онова с циците, ако го можеш.... Laughing

# 35
  • Мнения: 6 618
Като искам нещо не правя намеци казвам си го директно.Не мисля ,че е унизително да кажеш на някого ,че го обичаш и си сигурна ,че той е МЪЖЪТ.

# 36
  • Мнения: 2 471
Вземи пример от Нети. Я момичето какво направи, предложи на Дони пред огромна аудитория. Е как да откаже горкият. Колко свидетели, колко чудоооо

# 37
  • Мнения: 25 585
Ми да!
А ако му поискаш ръката от майка му, няма как да не се усети.  Laughing

# 38
  • Мнения: 606
Мани тея намеци.
Казваш му така: Ти ще ме вземаш ли или да!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 123
ами давай направо,то и без това тръпката,за която говориш  няма да я усетиш,ако той ти предложи чрез побутване от твоя страна.
Аз лично не съм от този тип дето ще намекват или ще си просят,но всеки си знае.

# 40
  • Мнения: 256
Заведи го на любимото му място и му предложи, с пръстен.
После цял живот ще си припомняте с усмивка този момент.
И бъди по-смела.
Успех от мен.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Dai4eto и Кака Сийка - много яки предложения сте ми дали Laughing, благодаря ви ! Благодаря предварително и на другите след това, които сега ще изчета, защото просто побързах да пиша колко сладки са тези идейки   bouquet

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мани тея намеци.
Казваш му така: Ти ще ме вземаш ли или да!
Laughing .....теб така  ли си те взеха  Sunglasses



svetla ,  ади успех  и да се похвалиш   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 38 470
Днес ми е весело, затова и аз да дам предложение.
Купуваш бутилка с любимо за теб питие и унисекс пръстен, който ти става на палеца.
Изпиваш половината бутилка за кураж, малко преди да се видите с човека.
Вадиш пръстена и даваш направо.
Ако приеме - отивате и се донапивате заедно.
Ако не - взимаш си пръстена и отиваш да си допиеш бутилката вкъщи за утешение.

# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 233
Решили сте, че искате този човек, и той показва отношение, че иска да сте заедно. Но не искате първа да предлагате по-сериозна стъпка, как бихте го "поощрили", с някакъв намек, така че да не се усъмни че е предложение ?

Мале, мале, мале!!! На колко си години, извинявай? С абсолютно същите разсъждения се гаджосвах 13 години с мъжа ми. В един момент ми писна и му го рекох направо. Да знаеш само как ми заклепа с мигли  newsm03. Мъжете не разбират от намеци.  Никак не е срамно да говориш първа. Я се престраши. Тези въпроси обикновено изискват действеност, а не свян. Успех и да се похвалиш скоро, че си купуваш сватбена рокля  1dating

Общи условия

Активация на акаунт