Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Нежни половинки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 600 отговора

Пловдив

Добре дошли в КГБ

Стари теми    

1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.

Цитирай

Пловдив

Здравейте момичета .Нямам време за по хубава тема само видях че сте на 30 стр. и я пуснах за да не ни накажат .Аз като се поосвободя ще пиша нямам време даже и да ви чета за което много съжалявам но работа много ми се отвори и за това. Hug Hug Hug

ПРИЯНТО ПИСАНЕ В ТЕМИЧКАТА ПРИЯТЕЛКИ. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Цитирай

Хайде в новата темичка ! Very Happy
Да е пълна само с хубави неща!
 Зиче, благодаря за поредната  прекрасно оформена темичка!  bouquet  bouquet Hug

Аз да сам първа? newsm78До сега не ми се е случвало! Very Happy

Цитирай

София

Айде и аз да се запиша....

Зиче,благодаря   bouquet
« Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:32 от TheNMaster »
Цитирай

Пловдив

Поздравявам Мастерче за номинацията в Готварския гласувах  Peace Peace  и съм пуснала линка на всички в скайпа ми да гласуват за нея защото го заслужава. Hug Hug Hug Love Love Love Love Love Love Love Love
Гъбке ето на случи и ти да си първа в темичката ... Hug Hug Hug Hug
Тука времето е все едно че сняг ще вали ужассссс ooooh! ooooh! ooooh!

« Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:38 от zi4e »
Цитирай

София

Зиче темата е супер Peace Hug. Благодаря ти ,че въпреки заетостта отдели време за нас.
Цитирай

в малка спретната къщурка

Зиче,благодарим ти за темата.Всичко подбрано и направено с вкус.Много Hug Love Hug
Цитирай

Варна

Честита ни нова темичка! Хайде и аз да се цопна! Благодаря Зиче, много е хубава!

Цитирай

София

Зиче,благодаря ти за силната подкрепа   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай
Бърз съвет искам момичета-лекарство обезболяващо при изгаряне,което да дерйства бързо.
Цитирай

София

Габи ако е по леко изгарянето се ръси със сода за хляб.
 Вазелин от аптеката дефламол.
 Дано мине бързо.
Цитирай

София

Габи...Пантенол спрей е най-доброто за мене....
Цитирай

Благодаря ви милички,с дефламол я мазах,ма то пищи и реве,заспа от рев,сега ги пращам за Пантенол,все на мен ли полудявам вече...
Цитирай

Варна

Здравейте момичета. ООООФФФФФ, най после Ва изчетох-то нямате изчитане бре 35Извинявам се ,че от толкова време не съм писала,но отново много задачки-апък и като седна да ви чета все ще се намери някой  да ме вдигне от стола/чета някой-друг пост и хоп трябва да ставам от стола.Хм,ама днеска си казах:дори и град да вали аз съм тук 35Ама с Борито/синът ми пак неможах да си ва чета както аз си знам Wink/-ама това да е проблема.
Зиче,благодаря за хубавата темичка.
Честито на всички празнуващи и празнували докато ме нямаше.Да сте здрави-другото само ще се подреди  bouquet
Радвам се че Мастерчето е номенирана за златен  черпак.И аз отивам да  гласувам.
Мастерче,браво че си оздравяла/че те мислех вече newsm78/
Във Варна върлува мн.гаден вирус с повръщане.Борито/синът ми/вчера беше поканен на РД на едно детенце и тъкмо тръгнахме за РД и  хоп повърна,че му се размина рожд.ден.Но по бабешки  на момента му спрях повръщането/чак като изпи този "илач" и го гледам ме издебнал и си взел парченце шоколад----е скарах му се ама след свършен факт... hahaha.Та така днеска си го оставих в къщи за да го наблюдавам Very Happy
Габи, и аз мисля като момичетата.Дали са ти добър съвет.
Цитирай

Габрово

Аз пък току що се върнах от Златния черпак- първо гласувах да нашето Мастерче,сега почвам да ви чета и да пиша.
Връщам се назад и после пак ще се обадя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 600 отговора