КГБ = Клуб на Готините Баби - 48

  • 19 183
  • 600
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета .Нямам време за по хубава тема само видях че сте на 30 стр. и я пуснах за да не ни накажат .Аз като се поосвободя ще пиша нямам време даже и да ви чета за което много съжалявам но работа много ми се отвори и за това. Hug Hug Hug

ПРИЯНТО ПИСАНЕ В ТЕМИЧКАТА ПРИЯТЕЛКИ. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


# 2
  • Мнения: 1 978
Хайде в новата темичка ! Grinning
Да е пълна само с хубави неща!
 Зиче, благодаря за поредната  прекрасно оформена темичка!  bouquet  bouquet Hug

Аз да сам първа? newsm78До сега не ми се е случвало! Grinning

# 3
  • Мнения: 5 001
Айде и аз да се запиша....


Зиче,благодаря   bouquet

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:32 от TheNMaster

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Поздравявам Мастерче за номинацията в Готварския гласувах  Peace Peace  и съм пуснала линка на всички в скайпа ми да гласуват за нея защото го заслужава. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гъбке ето на случи и ти да си първа в темичката ... Hug Hug Hug Hug
Тука времето е все едно че сняг ще вали ужассссс ooooh! ooooh! ooooh!


Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:38 от zi4e

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529

 Зиче темата е супер Peace Hug. Благодаря ти ,че въпреки заетостта отдели време за нас.

# 6
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Зиче,благодарим ти за темата.Всичко подбрано и направено с вкус.Много Hug Heart Eyes Hug

# 7
  • Мнения: 263
Честита ни нова темичка! Хайде и аз да се цопна! Благодаря Зиче, много е хубава!

# 8
  • Мнения: 5 001
Зиче,благодаря ти за силната подкрепа   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
Бърз съвет искам момичета-лекарство обезболяващо при изгаряне,което да дерйства бързо.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 529
 Габи ако е по леко изгарянето се ръси със сода за хляб.
 Вазелин от аптеката дефламол.
 Дано мине бързо.

# 11
  • Мнения: 5 001
Габи...Пантенол спрей е най-доброто за мене....

# 12
  • Мнения: 179
Благодаря ви милички,с дефламол я мазах,ма то пищи и реве,заспа от рев,сега ги пращам за Пантенол,все на мен ли полудявам вече...

# 13
  • Мнения: 549
Здравейте момичета. ООООФФФФФ, най после Ва изчетох-то нямате изчитане бре JoyИзвинявам се ,че от толкова време не съм писала,но отново много задачки-апък и като седна да ви чета все ще се намери някой  да ме вдигне от стола/чета някой-друг пост и хоп трябва да ставам от стола.Хм,ама днеска си казах:дори и град да вали аз съм тук JoyАма с Борито/синът ми пак неможах да си ва чета както аз си знам Wink/-ама това да е проблема.
Зиче,благодаря за хубавата темичка.
Честито на всички празнуващи и празнували докато ме нямаше.Да сте здрави-другото само ще се подреди  bouquet
Радвам се че Мастерчето е номенирана за златен  черпак.И аз отивам да  гласувам.
Мастерче,браво че си оздравяла/че те мислех вече newsm78/
Във Варна върлува мн.гаден вирус с повръщане.Борито/синът ми/вчера беше поканен на РД на едно детенце и тъкмо тръгнахме за РД и  хоп повърна,че му се размина рожд.ден.Но по бабешки  на момента му спрях повръщането/чак като изпи този "илач" и го гледам ме издебнал и си взел парченце шоколад----е скарах му се ама след свършен факт... hahaha.Та така днеска си го оставих в къщи за да го наблюдавам Grinning
Габи, и аз мисля като момичетата.Дали са ти добър съвет.

# 14
  • Мнения: 3 036
Аз пък току що се върнах от Златния черпак- първо гласувах да нашето Мастерче,сега почвам да ви чета и да пиша.
Връщам се назад и после пак ще се обадя.

Общи условия

Активация на акаунт