Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

София

Вярно ли е че, нетрябва да се оставя бебе да седи при телевизор , защото се било облъчвало или са бабешки глупости?
Цитирай

Sofia

какво означава да го оставиш да седи пред телевизора??? аз слагам моя син в кошарата или в креватчето му, които са на разстояние от телевизора и той се забавлява определено. вече откакто е по-голям се опитва да се пиближава когато дават нещо интересно за него, но му обяснявам че от толкова близко не може и го слагам да седне примерно на дивана...
Цитирай

София

Глупости  Naughty
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Оф, глупости.Ми те и компютрите,мобилните,микровьлновите,всичко обльчва,Кьде и как да живеем?
Цитирай

Sf

Облъчването не е проблем, но бебе да гледа телевизия е определено проблем, при това голям. Доказано е, че гледането на телевизия от бебета нарушава правилното развитие на функциите на мозъчните полукълба.
Цитирай

Прекаленото висене пред телевизора не е полезно за никого, без значение дали е бебе или възрастен.
Цитирай

Earth

И компютрите, и мобилните облъчват....ама в такъв век живеем  Mr. Green
Цитирай

София

Прекаленото висене пред телевизора не е полезно за никого, без значение дали е бебе или възрастен.
 Peace
а за облъчването - "бабешки глупости". Първо всичко вече облъчва, а второ съвременните монитори и телевизори все пак ги правят по-малко вредни
Цитирай

Не е вярно!
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Peace
а за облъчването - "бабешки глупости". Първо всичко вече облъчва, а второ съвременните монитори и телевизори все пак ги правят по-малко вредни
Peace
Цитирай

Плевен

Оф, глупости.Ми те и компютрите,мобилните,микровьлновите,всичко обльчва,Кьде и как да живеем?

Така е. Не може да го държиш в празна стая.
Цитирай

София

Малката седи на дивана, отпред се пада телевизора. Къде иначе да я оставя? Не се замислям изобщо, ако тръгна да се впечатлявам от всичко...
Цитирай

Не виждам проблем детето да спи в една стая на разстояние от тв-то.
Моето дете също лежеше често на дивана, който се пада пред телевизора.
Нищо й няма.
Цитирай

Пловдив

Много неща са вредни и от техника и не само.Ама може ли да ги предпазим от всичко ?
Цитирай

в Надежда-та

Много неща са вредни и от техника и не само.Ама може ли да ги предпазим от всичко ?
така е Peace
Сина ми винаги е бил с ТВ и компютър в една стая Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора