момичета -готов ми е проекта за кухнята!!!!!УРА!!!!!!!!

  • 2 015
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
КАКВО МИСЛИТЕ?ТЪМНОТО ЩЕ БЪДЕ ВЕНГЕ, А СВЕТЛОТО ЩЕ БЪДЕ БЯЛО СЪС СИВИ НЕЩА КАТО ЦВЕТЯ ИЛИ КЛОНКИ.КАТО СТАНЕ ГОТОВО ЩЕ ПОКАЖА РЕАЛНИ СНИМКИ А СЕГА САМО ПРОЕКТА!!!!!САМО ЩЕ МИ ТРЯБВА СЪВЕТ ОТ ВАС КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА??????????????????????????И КАК ДА СЛОЖА СНИМКА НА ПРОЕКТА ТУК?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 16:07 от zori_tv

# 1
  • София
  • Мнения: 8 280
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)

# 2
КАКВО МИСЛИТЕ?ТЪМНОТО ЩЕ БЪДЕ ВЕНГЕ, А СВЕТЛОТО ЩЕ БЪДЕ БЯЛО СЪС СИВИ НЕЩА КАТО ЦВЕТЯ ИЛИ КЛОНКИ.КАТО СТАНЕ ГОТОВО ЩЕ ПОКАЖА РЕАЛНИ СНИМКИ А СЕГА САМО ПРОЕКТА!!!!!САМО ЩЕ МИ ТРЯБВА СЪВЕТ ОТ ВАС КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА??????????????????????????И КАК ДА СЛОЖА СНИМКА НА ПРОЕКТА ТУК?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141



снимка на проекта ти като икона :един от възможните начини(http://imageshack.us/  --->upload-->copy-paste на готовия линк)

на мен пък мивката ми стои по-добре в другия ъгъл Simple Smile ,но това зависи и от съдомиялната
по въпроса за цвета -моя приятелка имат подобна комбинация със стена  млечно сиво -стои добре

# 3
  • Мнения: 9 814
Мивката и на мен би ми допаднала да седи повече в другия ъгъл.
Като цяло проектът е страхотен.

# 4
  • Мнения: 18 542
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)

 Peace

# 5
  • Мнения: 525
Харесва ми  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мивката и на мен би ми допаднала да седи повече в другия ъгъл.
Като цяло проектът е страхотен.
Peace И на мен мивката там много не ми допада.

# 7
  • Мнения: 2 498
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)
Подкрепям казаното Peace

# 8
КАКВО МИСЛИТЕ?..... КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА?????

малко май всички се отклонихме от питанката , момичето като че ли искаше  съвет за цвета на стената Simple Smile

# 9
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 570
Цветът на стената си го представям да е същия като светлия цвят от кухн. шкафчета.

# 10
  • Мнения: 17 981
Наистина се отклонихте, не вкарвайте момичето в размисли, ако всичко е вече обмислено. За цвета- аз страшно харесвам сиво в съчетание с бледо розово, венгето също изпъква много добре на този фон. Естествено зависи от останалите неща- теракот, пердета, щори и т.н. Аз аправих една грешка и я споделям да не я направиш и ти- в спалнята мебелите са  венге и светло бежово, стените направихме също бежово. Стои хубаво, но там където светлия цвят ляга върху стената просто се слива. Затова ти препоръчвам да избереш цвят, който ще откроява 

# 11
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много ми хареса Peace
Цветът на стената си го представям да е същия като светлия цвят от кухн. шкафчета.

# 12
  • Мнения: 696
blagodarq vi momicheta.shte vi j pokaja kato j montirat

# 13
  • Русе
  • Мнения: 762
zori_tv , в твоя проект виждам нещо, което ние не можем да решим как да направим и много ме притеснява. Става въпрос за светлата част, която е над барплота. Вашите майстори какво решение предлагат, как ще бъде захваната вертикалната част на светлия плот към вертикалната част на барплота / или шкафа? Дано ме разбра, какво искам да попитам  Blush

# 14
  • Мнения: 4 380
2 котлона са прекалено малко. Разбирам че има хора които не готвят, но въпреки това често се налага да се ползват повече от 2 накуп, било то за предпразнична подготовка или в други случаи. А работната ти повърхност позволява напълно обикновен панел с 4 котлона.  Иначе разположението на мивката и котлоните не смятам за неудобни. Ако зад бар-плота имаш събеседници е добре да си с лице към тях. При мен мивката е на остров, съответно съм с лице към "света" -хора, прозорци, телевизор и т.н. и ми е много комфортно така.
До фурните това вграден хладилник ли е? Открити полици е малко демоде и неудобно за чистене. Ниските  шкафове също събират прахоляци отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт