Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 228 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Пловдив

Moje li da me posavetvate kakva marka pasator da si vzema poneje staria po4na da puska 4erno i metalnata pra4ka koiato varti noja pada. Iskam da si vzema pasator koito 6te e po ka4estven ot tozi Sapir koito imam.

Може ли да ме посcветвате каква марка пасатор да си взема понеже стариs почна да пуска черно и металната пръчка която върти ножа пада. Искам да си взема пасатор който ще е по качествен от този Sapir който имам.

Моля, пишете на кирилица.
« Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 00:05 от Vivi »
Цитирай

София,

МОят е на Браун, ами страшно съм доволна, защото пасира много гладко, но пък от друга страна малката свикна всичко да е пасирано и не може да глътне нищо по твърдо и едро, започва да се дави и повръща. Направо съжалявам, че започнах да го ползвам, по добре, да бях мачкала всичко още от началото. А аз всичко разреждах, пасирах и така я научих, че сега ми е много трудно. Вече и кътниците и излязоха, но тя не дъвче, направо гълта всичко. Но иначе го ползвам вече една година, пасирала съм с него и много твърди и едри неща, ползвам го по няколко пъти на ден. Даже му счупих и каничката, но сега си купих друга и пак - нонстоп го ползвам. Hug
Цитирай

Бургас

braun Peace
Цитирай

България

Моят също е на Браун и съм страшно доволна  Peace
Цитирай

Пловдив

благодаря  Smile и аз на Braun последно се спрях
Цитирай

София

аз потроших 2(не помня,но хубави марки) Madи сега взех евтин-куча марка,ама си ми е чуден.И да се счупи,за 12лв. няма да ме е яд Very Happy
Цитирай

Пловдив

Моят пък е Нео, пасатор и има още една приставка за ситно кълцане, съсипах го от ползване, копчето сме оправяли само, че го бях натиснала повече от необходимото. Но на Браун са страхотни, наистина, на Мулинекс също не са лоши.  bouquet
Цитирай

Белгия/София

Всяка що годе известна марка е ок  Peace
Моят е на Браун и, разбира се, съм супер доволна. Тази марка нямат слаби места  Smile
Цитирай

Стара Загора

Аз ползвах на мулинекс
Цитирай

някъде там

Моят пък е Нео, пасатор и има още една приставка за ситно кълцане, съсипах го от ползване, копчето сме оправяли само, че го бях натиснала повече от необходимото. Но на Браун са страхотни, наистина, на Мулинекс също не са лоши.  bouquet

аз също съм за Neo и точно такъв модел издирвам от известно време, ама нцък няма то
Цитирай

Аз имам Филипс, счупих го (виновна съм, неправилна експлоатация, но не с пасатора, а с блендера - счупих захранващото тяло, а пасатора и блендера са приставки). Купихме същия и няма грешка, просто не правя глупости вече  Embarassed
Имало е доста теми за пасатори и най-много положителни мнения е имало за пасаторите Браун.
Цитирай

МОят е на Браун, ами страшно съм доволна, защото пасира много гладко, но пък от друга страна малката свикна всичко да е пасирано и не може да глътне нищо по твърдо и едро, започва да се дави и повръща. Направо съжалявам, че започнах да го ползвам, по добре, да бях мачкала всичко още от началото. А аз всичко разреждах, пасирах и така я научих, че сега ми е много трудно. Вече и кътниците и излязоха, но тя не дъвче, направо гълта всичко.
Все едно аз съм го писала.Не знам кога ще се научи да яде непасирано.При всеки опит следва повръщане.  Confused
Иначе на въпроса,имам пасатор на Браун и съм доволна  Peace
Цитирай

Sofia

Браун Peace
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

И моят е Браун , доволна съм !  Peace
Цитирай

София

Нашият е Браун, подарък ни е. Нямам забележки към него. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора