Da kupim li vsichko predi beb4o da se e poqvil?

  • 1 198
  • 21
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 9 814
Аз го направих.
Определено е по-лесно, когато нещата се вземат предварително.

# 3
  • Мнения: 4 187
Да, да го купим  bowuu!

# 4
# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз бих.съм  Laughing
не наблягай на розово,за да няма изненада Wink

# 6
  • Мнения: 479
Ние всичко си купихме предварително, въпреки че съм суеверна  Wink Не можеш да понеса мисълта, някой друг да избира вместо мен Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 415
Моят съвет (нямам деца, имам магазин) - направи си разумен списък с най-необходимото и не се изхвърляй. Много хора купуват ненужни неща
Успех и приятно бебегледане   bouquet

# 8
  • Мнения: 930
и аз съм за купуването предварително на бебешки дрешки

# 9
  • Мнения: 9 973
Моят съвет (нямам деца, имам магазин) - направи си разумен списък с най-необходимото и не се изхвърляй. Много хора купуват ненужни неща
Успех и приятно бебегледане   bouquet
да,така е Peace

# 10
  • Мнения: 5 265
Да  Peace! Не се лишавай от удоволствие да купиш всичко, което се харесва на теб  Grinning.

# 11
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Да  Peace

Освен, че е хубаво да си подготвен, да избереш нещата, които на теб ти харесват, пазаруването за очакваното бебе носи неописуемо удоволствие  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 833
Хм ..2 теми си пуснала.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Моят съвет (нямам деца, имам магазин) - направи си разумен списък с най-необходимото и не се изхвърляй. Много хора купуват ненужни неща
Успех и приятно бебегледане   bouquet
да ,с две ръце.
 като си подготвена е много по-лесно ,отколкото после да тичаш или да изпращаш някои друг вместо тебе.
 аз към края на 8-я си купих всичко изпрах си ги нещата и бях много по-спокойна.
  успех

# 14
  • Мнения: 609
Да. Peace
Всичко трябва да е предварително купено.А и удоволствието от пазаруването на бебешки нещица е уникално изживяване!

Общи условия

Активация на акаунт