Щерката яде кашата на бебето!

  • 1 098
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
На мен тия каши са ми страшно  Sick Sick Sick безвкусни, и ад. мляко също.
Хич не ги тача.  Naughty

# 16
  • Мнения: 10 758
При нас пък е обратното - аз я карам да си хапне, а тя ми вика -- Пфуу, не ща бебешка храна, тя е много гадна и не я обичам.

# 17
  • Мнения: 35 961
Период е, дай на детето и после то само ще се откаже  Stop от тези бебешки деликатеси!

що трябва да се отказва детето? ние с Еленка още си зобкаме с кеф  eat!
щом става за бебета, що да не става и за каки, и за мами  Party

# 18
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
И аз едно време ядях банановата каша на сестра ми  Mr. Green Бях на 7.

Знаех си, че несъм единствената. Те бебешките каши са много готини, въпреки че не ям кашоподобни храни и попари откакто се помня. Само бебешката ме кефи

# 19
  • Мнения: 3 861
при вас щерката, а при нас тати с кисело млекце...Вече минахме периода на кашите и по добре защото щяхме да фалираме с моя ящен мъж Crazy

# 20
  • Мнения: 8 769
За сега бебо още не е на каши, и не знам как ще бъде, но каката определено иска от време на време да му пие млякото. А когато я хранех нея с каши, купувах Синлак, на Нестле. Ееех, ако имаше едно лесно аз да я изяждах всичката Grinning И все тайничко се надявах детето да не си изяде порцията,за да се включа аз EmbarassedНо не би. После облизвах купичката Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • Мнения: 60
Аз пък се надявам моята все нещо да прояде като се роди бебето, че все е на гладна диета и страшно ми омръзна вече Embarassed Ще ми се да съм с твоя "проблем" Wink Laughing Simple Smile

# 22
  • Мнения: 844
Аз пък се надявам моята все нещо да прояде като се роди бебето, че все е на гладна диета и страшно ми омръзна вече Embarassed Ще ми се да съм с твоя "проблем" Wink Laughing Simple Smile
Ами то добре с кашите, но инак моята също си спазва диета - кебапчета и банани, ако има разбира се възможност всеки ден ще е на тази диетка Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 8 280
И аз едно време ядях банановата каша на сестра ми  Mr. Green Бях на 7.
Усещам, че скоро пак ще си похапвам  eat
newsm10
...и ние само, че на братовчет ми... представи си 1981, няма да казвам как се е намирало тогава бананоа каша на Хумана, а ние бяхме 3 хлапета глегащи към купичката на бебето Simple Smile

# 24
  • Мнения: 60
Ха, поне ме  успокои, че не сме само ние с гладната диета Laughing Simple Smile Grinning
Не й се ядосвай на мамунката, поне нещо различно и уж по-полезно слага в тумбачето. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт