Разстройство

  • 426
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте,
От 6 дни бебето ми (4м и 8 дни, изцяло на кърма) започна да ака по 3 (в началото и повече) пъти, жълто, много течно, а понякога има и малко слуз. Други симптоми няма.(Преди акаше по 1 път на 2-3 дни). До колко дни трябва да отшуми и дали ще му мине от самосебе си?
Кърмя го на често, като че ли последните дни нямаше толкова апетит и не изпразваше хубаво гърдите и си мислех дали не е от предно мляко, та давах по-често едната, но пак ефект няма  newsm78
Моля ви ,дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 9 467
Нещо яла ли си ти, което да провокира по-честа дефекация при бебето /круши, сини сливи..повече прясно мляко..нещо друго?/.
Тази слуз е притеснителна..с педиатъра коментира ли?
Колко често кърмиш? И на ядене само от едната гърда ли?

# 2
  • Мнения: 122
Ям плодове доста, но така е постоянно, не е от сега. Кърмя на поискване(само от едната гърда на хранене) като не го оставям повече от 3 ч. да не си поиска. Последните дни обаче, гърдите ми бяха препълнени и не ги изпразваше добре. И при първа възможност бутах същата, за да я до изпразни, при положение, че не са минали 3ч, но подобрение нямаше. Вчера си стояхме цял ден вкъщи и не ми се препълваха гърдите( гледах да предлагам по-често от обикновено), може да се е регулирала лактацията или той да е хапвал повече.
С педиатърката трябва да се видим идната събота, не съм говорила по тоя въпрос с нея.
Преди да започне разстройството при бебо, ние с мъжа ми имахме, но само 1 ден. Вчера и майка ми се оплака(тя е постоянно с нас), но и при нея е било еднократно. Изглежда вирусно, ама защо го държи толкова? Днес ще опитаме с хомеопатично и ще звънна на педито по-рано да отидем, ако не отмине. Благодаря за отговорА, ще чакам предположения.

# 3
  • Мнения: 9 467
За да спреш р-вото при бебо, хапвай запичащи храни-варен ориз, нар, /дренки едва ли ще намериш под др.форма освен на компот, но е мн добър вариант/.
Все пак се консултирай с педито относно тази слуз...да не се окаже друг проблема..
Ако е вирус, ти ще изградиш антитела и ще ги предадеш с кърмата.

# 4
  • Мнения: 122
Благодаря MTV !!!   bouquet
Тук имам 2 нара, които стоят от 1 седмица за украса. Не знаех, че действат запичащо. Ей сега ще ги оправя. Ще намаля плодовете днес пък да видим..
Имам чувството, че все пак са по-добре от в началото нещата. Вече не мирише лошо и е една идея по гъсто.

Общи условия

Активация на акаунт