Пиете ли кафе - кой вид аромат предпочитате?

  • 5 615
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
 Такава тема се "въртеше" в готварският...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пия кафе Sunglasses
Късо еспресо без захар в Италия му викат ристретто.
Добро утро на кафеджиите  Simple Smile
.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Първата ми работа сутрин е да направя кафе за мен и половинката.За мен с кафява захар и много мляко.Най ми харесва Лаваца,Сегафредо по едно време също мн. ми харесваше,а съща и Спетемата в червената кутия.

# 18
  • Мнения: 45
 Обичам сутрешното кафе да е силно, горчиво и чисто. Без значение дали е еспресо, нес или турско.
Преди време си добавях малко канела за аромат. Не беше лошо.

# 19
  • Мнения: 1 322
Обожавам черната Лаваца, задължително със сметана.

# 20
Пия най-вече 3в1,но не се отказвам от Лаваца(всичките й разновидности)...Ако е със суха сметана е направо върховно:) Понякога ме избива на романтика и си пийвам мляко с нес кафе.

# 21
  • Мнения: 4 668
Не мога да живея без кафе  Grinning Пия много ...Най - любимото ми е черното Сегафредо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
С Лавацата вещо не се разбираме - прекалено ми е парфюмирана  Confused

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Без двойното еспресо сутрин съм за никъде. Вкъщи в последно време е това
През деня обикновено пия поне още едно - ако е навън, тай-често е Лаваца.
Сутрин черно, по-късното може и със сметана.

# 23
  • Мнения: 3 641
В офиса пия смеска на Douwe Egberts и Якобс. Става мног одобре, не прекалено ароматизирано и достаъчно силно Peace

# 24
  • Мнения: 832
Ние пък кафе не пием  Naughty. Мъжо по принцип не го пие, а аз доскоро пиех, но от известно време го спрях, може би вече месец и половина. Не ми липсва. Иначе пиех Лаваца, ставаше с невероятен каймак.

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От години съм пристрастена към Якобс Монарх. И пия само такова. С мед. Дълго и студено.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Прясно смляно Кения/Коста Рика/Индия 2:2:1 шварц със сметана или

# 27
  • Мнения: 118
От както пуснаха Якобс Интенс друго кафе в къщи не се пие. Peace

# 28
  • Мнения: 93
Обожавам кафето  Crazy Без него денят ми все едно не е минал  ooooh! Обожавам го на джезве и то Нова Бразилия. Действа ми супер тонизиращо. Пия максимум 3 кафета дневно, понеже 4-тото ми идва леко разтреперващо  #Crazy

# 29
  • Мнения: 927
Денят ми задължително започва с еспресо, обикновено купуваме " Спетема", "Лаваца", " Сагафрето". Не обичам обаче инстантните кафета .

Общи условия

Активация на акаунт