Стара Загора 59 - Трубадури с модни потури гонят графини почти без бикини...

  • 22 868
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 619
     Злати, имам негърче, но не говори...

# 286
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
МТV  , и нас ни тресе тази треска - прословутия Маккуин Светкавицата - виждам , че вече са ти изпратили линкове   и дано да успееш да си вземеш необходимото  ..а аз търся  подивелия келеш  в комплект с Матю- но не сглобяеми и не мога да го намеря  Sad

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Чака хайванката....ама няма да е много малко колетчето Mr. Green
700 пъти УРА!!!
Хайванката го дочака! Grinning
Благодарности на Ивета, че ме информира първа   bouquet

Айде черпя ви с един шоколадов....
Имах и истински школад с тази форма, но дългото чакане трябваше да се утешава с нещо и му видях сметката  Mr. Green

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351


Айде черпя ви с един шоколадов....
Имах и истински школад с тази форма, но дългото чакане трябваше да се утешава с нещо и му видях сметката  Mr. Green

Баси....оплюскали го Twisted Evilаз так му се наявах Crossing Arms
Да ви е честит Heart Eyes Със здаве да си го ползвате и най-хубавите снмки да правите с него Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 426
Здравейте,
вече сте почнали с коледните подаръци. Диди преди това има РД.
Иначе вече съм си в къщи и мога да идвам на Бирхалето, докато съм в болнични.
Махнаха ми една малка миома от 10см, и отслабнах с 1кг.

# 290
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911


Айде черпя ви с един шоколадов....
Имах и истински школад с тази форма, но дългото чакане трябваше да се утешава с нещо и му видях сметката  Mr. Green

Баси....оплюскали го Twisted Evilаз так му се наявах Crossing Arms
Да ви е честит Heart Eyes Със здаве да си го ползвате и най-хубавите снмки да правите с него Heart Eyes
Абе, честно казано останаха 2 ъгълчета, така че ако утре някой дойде "При кмета" по обедно време ще хапне швейцарски школад, излят с формата на цифрова камера Mr. Green

Мама на 2 бебета, радвам се, че всичко е минало добре. Пожелавам ти следващия път, когато посетиш болница да е за да си промениш ника на ... Мама на 3 бебета  bouquet

# 291
# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Злати, и това виж.
Кукла е, макар да не личи. Вярно, че струва луди пари, но сега вече и аз се размечтах за бебе-негърче Laughing

# 293
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хех, дошъл значи хапарата, гледай до петък да имаш обектив за да снимаш луната. ще е в перигей и ще е най-голямата за тази година.

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
хех, дошъл значи хапарата, гледай до петък да имаш обектив за да снимаш луната. ще е в перигей и ще е най-голямата за тази година.

Аз си имам вече и обектив, и светкавица. Дойдоха в комплект от Англия.
A Луната колкото и да е голяма все ще ми е малка на 70-то Wink
Обаче какъв обектив само... спокойно мога да изчакам следващия перигей (съответно обектив) без никакви угризения Mr. Green

# 295
  • Мнения: 106
Благодаря на всички, които ми помогнаха с търсенето на ресторант май ще е Антъни, че е по-близо до нас от Мантоса.
Да се "представя"-работила съм в Банка в СЗ и имам колеги по различни банки в града.Когато понякога ходя да ги виждам без да искам срещам и част от колегите им.Някой от тях ми правят впечатление и тъй като много помня физиономии просто ги запомням и тях.И за да съм напълно изчерпателна се преместих да живея във Варна, защото в моя роден град не можах да си намеря гадже.
Ако знаех че ще предизвикам такава полемика за пореден път нямаше да казвам нищо.Хем се знам, че и нямам чувство за хумор.
Най-доброто от цялата работа е че най-вероятно си намирих нов ник-преждеписалата потребителка Grinning
 

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Напротив, от горния постинг си личи, че имаш чувство за хумор... Тъй че, не се прави...
И кажи кои ти са колегите в моята банка... Да посъбера и аз малко информация...

Давайте към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355685.0

Общи условия

Активация на акаунт