Фетална морфология - доц. Томова, 11-13 г.с.

  • 1 530
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте, искам да попитам някоя от вас ходила ли е на първата ФМ при доц. Томова, защото днес и звъннах да си запазя час за януари и тя ми каза, че за първата ФМ да потърся друг колега акушер гинеколог, но аз държа да отида при нея. И тя каза, че няма проблем, но пореже не съм от СФ и специално ще дойда за прегледа, моля ако има някоя ходила от 11-13 г.с. да сподели. Аз за доц. Томова съм чела само добри отзиви и затова държа да съм при нея.

# 1
  • Мнения: 57
И аз бих ти препоръчала да те прегледа друг АГ.В този ранен период от бременността все още няма какво толкова да се види, освен за Синдром на Даун.Аз бях при доц.Томова за втората ФМ и тя подробно обърна внимание на всички органи .Безмислено е да дадеш толкова пари на този етап.А за доц.Томова наистина мога да кажа само хубави неща.
Успех!

# 2
  • Мнения: 219
Да за втората ФМ е ясно, че със сигурност при нея ще отида. На за първата освен при д-р Марков при кого да отида, а за него чувам противоречиви мнения. А цената и при двамата е сигурно 90 лв. Първоначално бях решила да е при Марков, но след това, което чета тук и се отказах. А за други добри не съм наясно

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Абсолютно съм за доц. Томова. От останалите, правещи ФМ единствено бих отишла и то с особено мнение при Димитрова от Фемина. Марков - абсурд, след всичко изписано тук за него.

# 4
  • Мнения: 822
Можеш да избереш между Марков,Димитрова и Мазнейкова.Казват,че това са най-добрите.Но и за тримата има противоречиви мнения.Ти трябва да решиш.

Общи условия

Активация на акаунт