питане за сил. зърна?

  • 462
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Налага ми се да ползвам такива отскоро. Бебето ми много ме смуче и хапе и ме разранява , а със силиконките няма проблем! Имам на НУК , но нещо ми е доста трудна употребата. Да подчертая че моите зърна са си съвсем оформени. И въпреки това тези на НУК са едни огромни, не винаги става добър вакум / особенно ноще на тъмно/ бебето се нерви много!

Та тези от вас които са ползавли, споделете впечатленията си от други ,че мисля да ги сменя ама се чудя с какви? От Авент доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 94
От самото начало кърмя с тези на авент. Отлепят се също, но аз ги придържам докато засуче, а и вече съм и свикнала и предварително я усещам преди да пусне и го хващам. Е пак се оливаме де ама вече не обръщам внимание.
Да ти кажа също ако ще ги пробваш, че има 2 размера - малки и стандартни(които са доста големички). Ако през нощта кърмиш и спиш мисля че са малко опасни, защото са малки и ме притеснява бебето да не ги засмуче целите. Иначе са много удобни. Успех с кърменето

# 2
  • Мнения: 34
Ина не поиска да засуче моите зърна и си взех на авент малкия размер. В началото изтичаше много мляко и се заливаше чак до ушите, но аз ги завъртях на 90 градуса и сега всичко е ок. А преди да си ги сложа ги намокрям за да се залепят добре за мен. Единственото по - неприятно е че сега не иска никакво шише с биберон или залъгалка, но това може да се отчете и като положителна черта.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ползвала съм силиконови зърна само за 10 дена, но тези на Авент, малкия размер. Пробвай с тях Peace

# 4
  • Мнения: 1 100
И аз позвах малкия размер на Авент за около месец. После зърната /истинските Wink/  свикват и няма нужда. Peace

# 5
  • Мнения: 469
Все още се кърмим със силиконовите зърна на Чико - но от по-старият вариант - който е само един стандартен размер. Много съм доволна от тях. Лятото пробвах да ги сменя с новия вид на Чико но силиконът е по-твърд и изобщо не ги призна, само ги хапеше и се хили! Интересен случай сме ние... Rolling Eyes

За засмукването, не мисля че има такава опасност, все пак който и да е вид са си доста големи, но и аз винаги леко съм придържала или зърната или гърдата с едната ръка.

# 6
  • Мнения: 1 336
Ползвала съм на Чико, преди поставяне го потапях в преварена вода за да залепне и да не пада.

# 7
  • Мнения: 488
Авент малкия размер  Peace
Не мисля,че може да засмуче цялото...

Общи условия

Активация на акаунт