Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте мами, имам следния проблем. Детето ми трябваше да започне детска градина и направих необходимите изследвания, но ни върнаха неочаквано, тъй като не били вписани резултатите от изследванията за чревни паразити и глисти. Моля някой да ми каже как се изписват, като отрицателен резултат. Благодаря!
Цитирай

Самата лаборатория трябва да си има печат с името на изследването и знак(-).Peace
Цитирай

Молиш ни да ти кажем как да впишеш "нереален" резултат в документ, който вероятно ще го направи фалшиф или аз не разбрах??? Ако е така - то това е много безотговорно. Ако не е така - то вероятно ще  е необходимо да се върнеш в лабораторията за да си вземете резултата.
 До колкото си спомням това е под формата на печат а не написано на ръка.
Цитирай

София

Молиш ни да ти кажем как да впишеш "нереален" резултат в документ, който вероятно ще го направи фалшиф или аз не разбрах??? Ако е така - то това е много безотговорно. Ако не е така - то вероятно ще  е необходимо да се върнеш в лабораторията за да си вземете резултата.
 До колкото си спомням това е под формата на печат а не написано на ръка.

И аз така го разбрах newsm78
Цитирай

Някъде там на юг...

Три теми за едно и също нещо  Shocked, което тук дори и някой да знае как се вписва няма да ти отговори, защото никой не е убеден в добронамереността ти  Rolling Eyes Все пак и нашите деца посещават ясли и градини  Shocked
Цитирай

Sofia

Благодаря на всички, удариха ми един печат и готово!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.