Стопери за врата?

  • 5 970
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Извинявам се за питанката,тъй като не знам дали така се казват топчетата,които се слагат за да не се удря вратата в стена или някаква мебел.Та въпросчетата ми са-откъде се купуват/ПРАКТИКЕР,МОСЮ БРИКОЛАЖ/?  И как се захващат за пода,при нас е и ламинат и теракот и мокет? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 426
точно от там се купуват, захващат се за всякаква настилка с видия, има и такива, които се лепят на стената там където де удря дръжката на вратата (наплимер)

# 2
  • Мнения: 213
Аз съм купувала от Мосю Бриколаж. Има различни видове, аз купих един стопер точно като топче за тоалетната - там е с терикот. Захващат се с видии на пода, прави се дупка с бормашина.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
Много благодаря!  bouquetИ аз така си го представях,но реших да питам,че по тия задръствания ходенето до няколко магазина и то с детето ми е ужас.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Не се хващай да обикаляш магазините за стопери.
Продават се в големите супермаркети и в железариите. Виж къде край вас има големи железарии, ще се изненадаш от избора. Има доста варианти да спестиш дупченето на пода, особено ако в него има тръби, какъвто е случая с всяко ново строителство.

# 5
  • Мнения: 17 985
Нашите са лепящи за стената, не исках да дупча паркета. Не са мръднали от години.

# 6
  • Мнения: 8 999
И нашите се залепват. Не ми се иска да си дупча стената или пода. Има ги в големите супермаркети, железарии, магазини за домакински потреби, Практикер, Мосю Бриколаж и къде ли още не.

# 7
  • Мнения: 1 305
Може да провериш и в Била.

# 8
  • Мнения: 2 165
Най-добър избор има в Бриколаж. Peace

Общи условия

Активация на акаунт