Отговори

Анкета

Какво образование имахте по време на първото си забременяване?

Опции:

# 15
  • Мнения: 656
Бакалавър.Забременях планирано.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 585
Бях студентка и работих, т.е. имах средно образование. Не беше планирано, но беше много приятна изненада. Heart Eyes Радвам се, че се получи така и за нищо не съжалявам. Grinning

# 17
  • Мнения: 857
Магистър -> N години стаж -> собствен дом -> планувано бебе. Sunglasses


Това все едно аз съм го писала.
Освен всичко друго майка ми е много млада, а аз не исках да съм толкова млада майка по ред причини. Макар че от сегашна гледна точка е прекрасно да имам млада и енергична майка, която ми  е по-скоро приятелка. Определено бременността ми беше планувана нас.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 028
Бакалавър, забременях планирано Peace
Въпреки това, по-скоро липсата на лично жилище ме възпрепятстваше...
След като си купих - веднага решихме, че моментът за бебе вече е напълно подходящ!

# 19
  • Мнения: 1 440
При мен образованието и работата нямат връзка с решението да имаме дете.
10 години след завършването ми и също толкова трудов стаж се омъжих.Голямата ни дъщеря беше планирана.

# 20
  • Мнения: 1 817
бакалавър, забременях планирано. Специално исках да завърша и тогава да се омъжа. С мъжът ми бяхме колеги в Университета Wink Така и стана!

# 21
  • Мнения: 1 795
Магистър и после работа и после планирана бременност, но не че така съм го искала, така се получи Wink

# 22
  • Мнения: 3 456
Магистър със стаж по специалността. Определено изчаквах.

# 23
  • Мнения: 27 524
Магистър, планирано  Peace
Но чакахме и доста след това и след сватбата, искахме моментът да е подходящ и да е желано бебе, а не случайно  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 199
Планирано за след сватбата,която беше след магистъра  Hug

# 25
  • Мнения: 668
Почти имах бакалавърска степен, взех си държавния изпит юни, бебето се роди август. Беше полу-планирано, не се пазехме с цел да отмине ефекта от противозачатъчните хапчета, но се оказа че бебето се получи по-рано от предвиденото, но това не ни спря.  Simple Smile А спрямо сватбата чакахме 3 години докато направим бебе.

# 26
  • Мнения: 4 784
Семестриално завършена магистратура плюс работа.
Преди това ми се струваше, че не съм достатъчно пораснала, за да имам деца, а и трябваше да срещна подходящия татко.

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 461
Магистър, планирано, 2г. след сватбата. Държах на осигурени доходи и съвместно съжителство със съпруга ми, преди да мислим за дете.

# 28
  • Мнения: 682
Бакалавър, планирано. Исках да завърша образованието си, да изградя  кариера, да пообиколя света, да натрупам някаква основа под формата на материални и духовни "придобивки". Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 843
PhD  - планирано. При мен беше фактор образованието и кариерата.

Общи условия

Активация на акаунт