Какво преживявам от снощи направо.............

  • 1 795
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Здравейти мили мами ,случвало ли ви се е това .Снощи гледах един отвратителен филм така и не го догледах защото изпитах страшен ужас .Филма се разказваше за една жестока майка която убива детето си по ужасен начин ,няма да изпадам в подробности защото мисля ,че не е редно.Искам да ви кажа какво се случи с мен след като угасих телевизора ,изпитах силен страх и представете си какво си помислих ,о ужас казах си ами ако и аз полудея и си нараня бебчето знам че няма да го направя но ,от снощи изпитвам силен страх ,случвало ли ви се е такова нещо днес се събудих със страшно главоболие и мисълта за този филм.Таткото беше ношна смяна и все още не съм споделила с него но нямам търпение да се събиди и да му разкажа ,моля ви успокойте ме малко и не ме критикувайте много съм уплашена УЖАС.Няма да гледам повече такива филми благодаря ви за подкрепата и успокоението което ще получа от вас   bouquetАко темата ми не е за тук моля за извинение и модераторите да я преместят още веднъж извинете ме моля Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 157
Аз такива филми не гледам-ставам и излизам от стаята,отвратително е,неприятно е за гледане и честно не виждам с какви нерви си го изгледала до края и защо newsm78Излез се разходи малко навън и ще се поуспокоиш..ти ако на един филм реагираш така какво ли ще е ако недай си боже видиш нещо по-неприятно на живо..и не се страхувай-няма да полудееш и да нараниш никой-това става само на филмите.

# 2
  • Мнения: 4 496
Да не би да си в някаква депресия?
И аз съм гледала филми с подобни елементи, но мисълта, че може да ми се случи и на мен, не ми е минавала. Приемам го просто като филм и това е.
Спри да мислиш за това. Спри да си представяш картините, които си видяла. Щом осъзнаваш страха си е добре.
Аз поне така мисля.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 123
 Здравей,А1!Успокой се,просто филма ти е направил впечатление,развълнувал те е и още те държи.Предполагам,че много бързо ще ти мине.А за тези мисли - ами май на всеки му минават през главата разни налудничеви идеи ( поне на мен  Embarassed ).Като се събуди мъжа ти и му разкажеш,може даже да се посмеете заедно  Wink Хайде забрави за гадния филм и се върни в реалния живот,в който със сигурност не би наранила детенцето си  Hug

# 4
  • Мнения: 88
Ами и аз, откакто станах майка взевъзможни страхове ме спохождат ... кой от кой по-ирационални.  Laughing Най-вече за здравето на детето си се притеснявам ... това, което описваш не ми се е случвало, но има време....
Спомням си, че гледах (не го догледах) един филм, мисля "Джошуа" се казваше - тоста тягостен. Внушението беше, че въпросният Джошуа е психически нездраво дете и всеки момент може да нарани/убие новороденото си сестриче...е не дочаках развръзката. Страшно се натоварих. Такова нещо преди не ми се беше случвало, определено филмът беше добър - успя да ме уплаши - преди бих го изгледала с "удоволствие".

# 5
  • Мнения: 3 092
Спокойно само ..мисля че ако се опиташ да престанеш да мислиш за това ще ти е по добре .Излез , разсей се за малко , играй си с детето си .
Това е някакъв нереален и измислен от тебе си страх , който те е обзел и който ще си иде постепенно .
Случвало ми се е нещо подобно , представям си  колко си притеснена , но все пак това не се случва на теб и това е филм , чието заглавие не е зле да напишеш тука , та да не  вземем да го гледаме .
Успокой се ! Надали ще полудееш и ще убиеш детето си !
Хайде стига .
И повече не гледай такива неща .   Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Успокой се.Това е само филм, а и щом те е притеснил толкова, значи си напълно нормална майка, която никога не би посегнала на детето си. Simple Smile
После ще ти е смешно, че си се тревожила толкова, ама сега си представям какво ти е.Гледай по-ведро. Peace

# 7
  • Мнения: 789
Щом си ужасена,значи няма начин да си се представяш като убийца на детето си.Не гледай повече такива филми,щом ти се отразяват по този начин.Наистина са меко казано ужасяващи.

# 8
  • Мнения: 197
Много благодаря за заглавието му не се сещам повярваите не искам и да се сетя .Оххх много съм ви благодарна наистина ме успокоихте радвам се че ви има   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 197
Аз такива филми не гледам-ставам и излизам от стаята,отвратително е,неприятно е за гледане и честно не виждам с какви нерви си го изгледала до края и защо newsm78Излез се разходи малко навън и ще се поуспокоиш..ти ако на един филм реагираш така какво ли ще е ако недай си боже видиш нещо по-неприятно на живо..и не се страхувай-няма да полудееш и да нараниш никой-това става само на филмите.
Филма не го гледах до край защото не можах да издържа ,но вече никога няма да гледам филми с подобно съдържание .Само комедия и романтика нищо друго

# 10
  • Мнения: 4 343
И другия път сменяй канала на време  Laughing и няма да се тормозиш с дни  bouquet

# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Гледай само весели филмчета сега или много любовни .. Ще установиш колко си  чувствителна  Mr. Green

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Що се тормозиш така бе жена ooooh!
Я си пусни нещо Коледно Naughty, някоя комедия Laughing

# 13
  • Мнения: 4 335
Да не би да си в някаква депресия?
И аз съм гледала филми с подобни елементи, но мисълта, че може да ми се случи и на мен, не ми е минавала. Приемам го просто като филм и това е.
Спри да мислиш за това. Спри да си представяш картините, които си видяла. Щом осъзнаваш страха си е добре.
Аз поне така мисля.
И аз така мисля Wink

# 14
  • Мнения: 544
Що се тормозиш така бе жена ooooh!
Я си пусни нещо Коледно Naughty, някоя комедия Laughing

И аз за Коледно щях да пиша. Мисли за наближаващите празници и се успокой! Peace

Общи условия

Активация на акаунт