Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Топ Модели

• 18 ноем. 2008, 13:05 ч.
  • Преглеждания  1 402  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
Някой гледа ли го това предаване?

Следващият Топ Модел на Америка

Дават го по GTV от 8ч сутрин и повторение в 17ч следобед.

Реклама
# 1
  • София
Гледала съм няколко епизода и ми хареса.А има ли откъде да се дръпне?И кои дни го дават?

# 2
От замунда пишеш America's Next Top Model и ще ти излезнат всичките 9 сезона! Аз този 9-я вече два пъти го гледам, те само него въртят по Тв-то! Знам кой ще спечели Sunglasses

# 3
  • София
Мерси. Simple SmileПреди ги търсих там,ама ги нямаше,сега ще си ги дръпна.

# 4
Ама сега видях, че няма субтитри. Ако търсиш и намериш накъде ми кажи, моля те Rolling Eyes

# 5
  • София
Тук има,но само за два епизода Rolling Eyes : http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

# 6
  • Sofia, BG
В замунда значи не са  предаванията от GTV , с превода  Thinking Аз съм го гледала до 6-7 сезон, после му изпуснах края, все забравях да го гледам, а ми е много интересно. Тайра е страхотна!

# 7
  • The Promised Land
От замунда пишеш America's Next Top Model и ще ти излезнат всичките 9 сезона! Аз този 9-я вече два пъти го гледам, те само него въртят по Тв-то! Знам кой ще спечели Sunglasses

Кажи коя ще спечели?!

# 8
Сега това, което дават по ГТВ ще спечели Кариди! Вчера пробвах да тегля от замунда, то па няма сийд! Никъде другаде не го намирам Thinking

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт