Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Мили бъдещи и настоящи мами искам да попитам дали и Вие сте имали и имате същите усещания.
Нямам търпение да усетя моето съкровище да започне да рита.
От няколко дни имам усещането, че нещо ме опъва вътре в корема. Сякаш нещо ме бута. Днес например това бутане се премести през целия корем от дясно на ляво. Питам се дали това е бебето. Понякога усещам някакво потреперване вътре в корема, но не е всеки ден и се чудя възможно ли е да е бебчо или още е рано?
Цитирай

Дряново

Според мен изобщо не ти е рано и най-вероятно това, което усещаш е бебето, аз също имам подобни усещания.
Цитирай

Бургас

Да, най-вероятно е бебчето. Very Happy
И аз в началото го усещах като пърхане, побутване. LoveСилните ритници ще дойдат по късно. Peace
Цитирай

в гори тилилейски

Честито! Ще имаш футболист или шавлива мадама.  35
Цитирай

в Надежда-та

Бебчо е Wink
Цитирай

пловдив

с носталгия си спомням тези усещания,в началото беше точно както го описваш но после си бяха истински ритници smile3521
Цитирай

Може да е бебчо, а може и да са леки подготвителни контракции. При мен специално това преминаване от едната до другата страна си бяха контракции. Особено ако ти е твърд на пипане корема. При мен първите ритници на бебчо съвпаднаха горе долу по време с първите подготвителни контракции.  Hug
Цитирай

Плевен

Бебо е Peace
Цитирай

близо до Витоша

бебока е, много мило ми стана  Very Happy
Цитирай

Плевен

Честито! Ще имаш футболист или шавлива мадама.  35

hahaha И аз така мисля.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Напьлно вьзможно е вече да го усещаш.Още малко време и ще си сигурна,че е бебо Laughing
Цитирай

Плевен

Аз го усещах като гъдел отвътре ,сигурно е бебо,силните ритничета са по късно  Peace
Цитирай

Sofia

Бебчето е.Аз го усетих като къркорене. Smile
Цитирай

Да,малкият човек е   bouquet
Цитирай

София

Бебката така праща много поздрави, так че честито и от мен:))) Ще стават все по-силни
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора