пюрета-домашно приготвените или купени?

  • 2 540
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте мами, кой пюрета предпочитате да давате на вашите бебчета домашно приготвените или купени, моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 17:58 от Vivi

# 1
  • Мнения: 46 438
Купени - само за захранване, консистенцията е по-подходяща, в домашни условия неможе да се докара.

След това - домашна храна. Нито купена, нито детска кухня е близвала Peace

# 2
  • Мнения: 10 983
В началото купени пюрета на Хип, Гербер, Сънвал и Семпер. След годинката мина на обща храна - домашна или от ДК, и от време на време някое от любимите й пюрета.

# 3
  • Мнения: 1 473
Купени. Качеството на готовите пюрета за мен няма какво да се коментира.  Давам зеленчукови, плодови и месни пюрета на Hipp, на Alnatura, които произвеждат само био продукти и са с изключително строги изисквания за качество и на Nestle Alete, като винаги чета какво пише като съдържание и състав.
До колкото знам в България няма пюрета на Alnatura, но ако ги има ги препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 6 713
Аз давах в самото начало домашни пюренца, но сега караме на купешки. По-натам ще й ги приготвям вкъщи Peace Peace

# 5
  • Мнения: 234
За сега моето съкровище яде само приготвени от мен зеленчукови пюрета и готови на Хипп!Други марки не съм и предлагала Laughing Сега като започна и плодовите ще продължа да и ги правя и да и давам тези на Хипп!Съгласна съм с ana 07! Все пак всяка майка иска най- доброто за детето си и не щади средства за това  Peace

# 6
  • Мнения: 1 217
Захраних с купени на Гербер.
Детето ми ядеше само и единствено на Ганчев.
Колко бурканчета Хип съм хвърлила,не ми се мисли.
Сега яде с удоволствие Детската кухня.
Готвя много рядко.

# 7
  • Мнения: 1 197
Захраних с купени,после преминахме само на домашни.

# 8
  • Мнения: 3 993
Купени. Качеството на готовите пюрета за мен няма какво да се коментира.  Давам зеленчукови, плодови и месни пюрета на Hipp, на Alnatura, които произвеждат само био продукти и са с изключително строги изисквания за качество и на Nestle Alete, като винаги чета какво пише като съдържание и състав.
До колкото знам в България няма пюрета на Alnatura, но ако ги има ги препоръчвам.
Напълно споделям това мнение, все едно аз съм го писала. Laughing

# 9
  • Мнения: 4 433
само за захранване купешки,след това на домашни Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 146
Ако детето харесва купешките пюрета на Хипп, Семпер, Гербер и други с гарантиран произход, а майката може да си ги позволи за дълго време напред - чудесно.

Домашно приготвените според мен и моето дете са по-вкусни. За съжаление представа си нямам какво има в зеленчуците, плодовете и месото, които уж избирам, внимателно и предпазливо. По същата причина нямам особено доверие на БГ производителите на пюрета.
В приготвените от мен поне знам че избирам, мия, беля, отпенвам, добавям зехтин а не олио, ако се налага слагам АМ, а не сухо внесено от Украйна и т.н.

# 11
  • Мнения: 4 546
до 9 мес и половина давах купешки пюрета, после минахме на кухня 1 мес, а след това-на домашни пюрета

# 12
  • Мнения: 1 572
моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug
#Crazy Курени пюрета  #Crazyмного ми е интересно от какво са приготвени  Laughing

# 13
  • Мнения: 228
моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug
#Crazy Курени пюрета  #Crazyмного ми е интересно от какво са приготвени  Laughing
  Joy Joy грешка - купени

# 14
  • Мнения: 564
Захраних сина си със купени пюренца ( на хип). След това минахме МНОГО трудно на домашно приготвени  Tired Ако имам второ дете живот и здраве, смятам да захраня с домашно  Peace После по-лесно се свиква и с кухнята  Peace

Общи условия

Активация на акаунт