Крем за заличаване на стрии

  • 90 363
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Как успявате, по колко пъти и колко време се мажете?

# 76
  • Мнения: 1
Да бе, да му се не надяваш на това кремче и аз така от бягането много си играех с килограмите и ми се появиха стрии от вътрешната страна на бедрото - и тъй като ми липсва търпение само вечер се мажех. Има някакъв странен аромат - като на лекарство, но пък е приятен.  Grinning
i vse pak kakuv e efekta? newsm78do kakva stepen se spravi sas striite.
Нямаше ме няколко дни във форума и сега видях въпроса ти. Ефектът,който наблюдавах при мен е заличаване на стриите, кремът някак си изпъва кожата - още при нанасянето се усеща как опъва. Все пак всичко зависи от големината и дълбочината на стриите, защото имах една дълбока на корема и от нея няма спасение. Аз лично съм използвала две опаковки вече от крема - първата я купих в едно магазинче за екокозметика точно срещу Майчин дом - слиза се по едни стълбички, а вторият път си го купих онлайн. За аптеките не мога да помогна, защото просто не съм го търсила там.  Grinning


За кой крем говорите Embarassed“?

# 77
  • Мнения: 144
Да бе, да му се не надяваш на това кремче и аз така от бягането много си играех с килограмите и ми се появиха стрии от вътрешната страна на бедрото - и тъй като ми липсва търпение само вечер се мажех. Има някакъв странен аромат - като на лекарство, но пък е приятен.  Grinning
i vse pak kakuv e efekta? newsm78do kakva stepen se spravi sas striite.
Нямаше ме няколко дни във форума и сега видях въпроса ти. Ефектът,който наблюдавах при мен е заличаване на стриите, кремът някак си изпъва кожата - още при нанасянето се усеща как опъва. Все пак всичко зависи от големината и дълбочината на стриите, защото имах една дълбока на корема и от нея няма спасение. Аз лично съм използвала две опаковки вече от крема - първата я купих в едно магазинче за екокозметика точно срещу Майчин дом - слиза се по едни стълбички, а вторият път си го купих онлайн. За аптеките не мога да помогна, защото просто не съм го търсила там.  Grinning


За кой крем говорите Embarassed“?


За този - http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html






# 78
  • Мнения: 5
Как успявате, по колко пъти и колко време се мажете?
В началото да си призная бях голям ентусиаст, затова сутрин и вечер след бягане се мажех, като масажирах около 10мин. После, разбира се, ентусиазмът намаля и сега само вечер след баня нанасям кремчето. Забелязах обаче, че  трябва хубаво да се масажира, за да може добре да попие и да подейства. Но за мене лично, не знам дали си го внушавам или не  Laughing- най-важно е движението - ако съм ходила повече през деня и ако вечер съм си отделила час да побягам - някак си имам чувството, че просто усещаш как наистина кремът ти стяга кожата. Може и да не е така  newsm78, ама женски истории, като си наумиш нещо...... и така де....

# 79
  • Мнения: 5 001
И за колко време постигна задоволителен резултат? 2-3 месеца, 2-3 опаковки измазани или повече  Hug

# 80
  • Мнения: 5
И за колко време постигна задоволителен резултат? 2-3 месеца, 2-3 опаковки измазани или повече  Hug
Значи досега съм използвала две опаковки за около три месеца ми стигнаха!

# 81
  • Мнения: 77
браво.значи не е нито скъпо нито чак толкова време.аз ще си го взема за да може тъкмо цялото лято да се мажа та ако нищо не стане зимата да си направя пилинг защото сега не става

# 82
  • Мнения: 77
Ima edin mnogo hubav na Erikson Laboratoire- bqlo i zeleno be6e opakovkata, naistina se mahnaha uspe6no pri men.
дай снимка ако може цена и повеце инфо ако имаш

# 83
  • София
  • Мнения: 901
А някой пробвал ли е етерични масла за проблемните зони?  newsm78 И ако да, маслото директно ли се нанася или се смесва с крем  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 77
А някой пробвал ли е етерични масла за проблемните зони?  newsm78 И ако да, маслото директно ли се нанася или се смесва с крем  Rolling Eyes
аз се мажа с масло от жожоба и го нанасям директно.мисля че няма да има проблеми не го смесвам с нищо

# 85
  • Мнения: 7
Аз писах и в една друга тема ,но да напиша и тук .
Имам стрии на корема и ханша след раждане. Сега детенцето ми порасна и не кърмя вече . Реших да отслабна мъничко и да се боря със стриите . Знам ,че е късно нямах финансова възможност освен кремове ,но те не дадоха резултат. Спряла съм се на един крем
http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.product_detail … amp;category_id=4
 Започнах да се мажа от скоро ,около 10-тина дена. Лошото при него е ,че е противопоказание с излагането на слънце . Като свърша опаковката ще трябва да мисля за нещо друго . Ако имам някакъв резултат от този ще споделя .

# 86
  • Мнения: 77
да мила и аз тази тема имах предвид.тук е крема който съм замислила да си взема като свърши на скин докторс. Hug

# 87
  • Мнения: 673
Запис да ви следя. И аз си мисля обаче, че от появили се стрии няма спасение. За сега ползвам крема против стрии на Елансил и се моля да има ефект.

# 88
  • София
  • Мнения: 18
В момента се мажа с Мустела и съм доволна. Важното е да тормозим стриите, докато са още пресни. Но въобще не се надявам да изчезнат напълно. Няма такъв филм. Просто кожата ми е такава. Имам стрии от пубертета, в следствие на рязкото отслабване и пълнеене. #Crazy

# 89
  • Мнения: 0
Соледад,как върви със скин докторс?При мен се наложи да пропусна няколко вечери,тъй като бях на планина и сега си мисля,че нищо не е станало от предишното мазане  Cry .Сякаш имам още тръгнали по бедрото,отчайвам се  Cry

Общи условия

Активация на акаунт