Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2008, 16:31 ч.

един ден по-рано ?

• 2 514
  • 35
  •   1
Отговори
Представете си че се срещате от време на време с друг женен мъж.За кратък,не лош секс.Обаче когато се уговаряте той ви казва- Обади ми се един ден по-рано.
И тук сега моя пример се чуди :Защо?какво има да се готви?
Ще се обезкосмява ли или ще скрива камери да се снимат и после той да гледа .
Или евентуално ще прави нещо друго,дето не може да си го представи.
Та съвсем сериозно,моля да кажете вие какво усещате по въпроса.
 Hug

# 1
Ами нали е семеен, трябва да измисли извинение за пред жената. Трябва да предупреди  , че ще закъснее или, че ще излиза с приятели или нещо от рода.........

# 2
 И според мен му трябва време за алиби.

# 3
Представете си че се срещате от време на време с друг женен мъж.

С друг? Ти с колко женени мъже се срещаш?  newsm78
Е, всеки с хобито си.  Rolling Eyes

# 4
  • Варна
bodybuilder аз не разбрах ти мъж ли си или жена newsm78

# 5
  • casa solare
Я да следя темата, че нещо не разбрах много от началото на поста. Ти си жена и излизаш с няколко женени мъже?!?

# 6
  • Варна
Dencho,може би друг женен мъж освен нейния  Mr. Green
Много ясно,че трябва да  си намери извинение за отсъствието  Crazy

# 7
  • casa solare
Леле, а дали и гаджето на собственият и съпруг пише тук, подобни теми newsm78

# 8
  • ЕЕЕЕЕййййй тааам!
Ама за следващата бройка   да не забравиш да ни   уведомиш  Naughty

# 9
Не бих се срещала за кратък и не лош секс, ако ще рискувам ще е за нещо по вълнуващо.   Flutter

И какъв ще е тоя любовник 24 часа ще се приготвя за 20 минути удоволствие. Хич и не бих се захванала.   Mr. Green

# 10
  • в очите на двама мъже
Не бих се срещала за кратък и не лош секс, ако ще рискувам ще е за нещо по вълнуващо.   Flutter

И аз така.Хем кратък,хем нелош,някак не ми звучи добре.Но според мен е нормално да се уговарят един ден по-рано,нали има нужда от алиби.

# 11
bodybuilder аз не разбрах ти мъж ли си или жена newsm78
Мъж е. Нали ще се среща с друг такъв. Но както се вижда и педал да си не е лесно на днешно време.

Иска един ден преднина, за да се натъпче с шоколад и трибестан, че не му става от косматия ти задник, скъпа(и).
Какво строиш по тялото си bodybuilder?

# 12
Алибииииии  Mr. Green

# 13
Значи вчера правихме секс с мъжо,готино беше ,обаче ,правим го,аз свършвам и той вика-да починем малко ,а?Всичко ни отне около 30 мин,и все на 10 мин-дай да починем ?
Какво му е било -хубаво и не иска да свърши бързо или безинтересно и му е трябвало някаква настройка ,по-така?
Жена е .Това е писала в друга тема

# 14
жена съм.моля,не вземайте предвид други мои постинги.това са моменти,които сега за мен са минало.
Благодаря на всички за постовете.Мисля,че  не е с цел алиби,защото се срещаме в работно време,т.е. не закъснява за вкъщи.
Така че си остава нещо,което аз пропускам,може би наистина трябва да се обръсне Laughing

Мерси,приключвам темата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт