Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2008, 16:46 ч.

Вирус в SKYPE

• 766
  • 6
  •   1
Отговори
Незнам дали темата е за тук,но ако не е-нека да бъде преместена.Та ето какво съобщение получих току-що:

Кажи   на   всички   от    листа  с  контактите   ти  в   Skype, да   не   приемат   никой   с   името     ' futbolist_95' защото  това  е  вирус    който   поврежда  целият  хардуер!Задалжетелно   го  предай   на   всички  в   листа  с   контактите ти, защото              ако   някой   от  тях   го   приеме,  ще   зарази   и    теб   автоматично.Предай   го  дори   и  на   хората    който   са  извън   линия

# 1
  • София
Пълни глупости. Не си хаби времето  Peace

# 2
И аз го получих преди 1 месец,но не повярвах след няколко дни компа ми се развали беше ми гръмнал харда,не знам дали има нещо общо,просто споделям.

# 3
И аз просто споделям,понеже пише,че ако някой от листата изгори,изгаряш и ти  #Crazy

# 4
  • София
И аз го получих преди 1 месец,но не повярвах след няколко дни компа ми се развали беше ми гръмнал харда,не знам дали има нещо общо,просто споделям.

Я брей... няма общо... assembler (ниско машинен език) вирусите са много рядко срещани и обикновено се целят в Rope-овете на дъното, следствие на което най-често гърми процесор. Естестено тъй като има доста голяма разлика между архитектурите на различните компютри, то такъв вирус ще е за точно определена архитектура и малко вероятно да се разпространява по skype!
2. skype не е windows/linux/ freeBSD/UNIX/.... а клиент за всички OS, направата на такъв вирус, които покосява всички OS и архитектури е на 100% невъзможна.

Така че дами спокойно.. Peace

# 5

Я брей... няма общо... assembler (ниско машинен език) вирусите са много рядко срещани и обикновено се целят в Rope-овете на дъното, следствие на което най-често гърми процесор. Естестено тъй като има доста голяма разлика между архитектурите на различните компютри, то такъв вирус ще е за точно определена архитектура и малко вероятно да се разпространява по skype!
2. skype не е windows/linux/ freeBSD/UNIX/.... а клиент за всички OS, направата на такъв вирус, които покосява всички OS и архитектури е на 100% невъзможна.

Така че дами спокойно.. Peace

Я брей!!!Щом го казвам значи е така,аз не си измислям,взех си компа преди 3 дни,пак казвам не знам дали има връзка,но аз го свързах с това.

# 6
  • До хладилника, който обичам
Я, брей, това, което се разпостранява по Скайп, дами, е чиста проба скайп спам. Често се сменят имената на набедените вируси. Последно ми пратиха за виличка77 или лъжичка ли беше.
Трак! катанеца.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт