ПОМОГНЕТЕ НА ИВАН!

  • 1 488
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
                                                              ЗОВ ЗА ПОМОЩ!
 

                                                                    * * * * *     

                                                   
“Всеки човек се променя, с помоща на добрите хора, бъди добър можеш да промениш нещо!”
                                                                                                   Г. Арнаудов


    Приятелите на Иван Кирев Иванов от гр.Стара Загора се обръщаме към Вас с Молбата всички заедно да му помогнем и да му дадем възможност да живее.
    Преди 20 години се разболява от Глумеруло-нефрит. От 30.06.2008г. е на диализно лечение, което се провежда три пъти седмично по 4 часа. Единственият шанс да продължи да живее нормален човешки живот е да се направи трансплантация на бъбрек.За трансплантацията са необходими много средства, а самият той не разполага с такива.


                                                        WWW.HELP-IVAN.NET


                                                       Това стихотворение е част от него:

                * * *                                                              * * *
На мен живота ми предрича                           Благодаря ти боже,                                       
празнота и тъмни дни...!                                 че някой ден пред мен ще спреш                                           
На песен живота ми прилича,                         и от повяхналата кожа
макар, че песен трудно се реди!                    Душата ми ще прибереш!!!!

Няма смисъл да живея,                                      И ще те помоля боже
И на живота си да бъда роб!                            да ме превърнеш в черен прах
И защо ли годините пилея,                               Защото в рая ще ми бъде трудно,
пътувайки към своя гроб!!!                               но в ада вече бях!!!   

Но слънце има в моя поглед,
деня ми в радост озарен...!
Душата ми се къпе в пролет
от бога мигът ми е дарен!!!

Ще сме Ви изключително признателни, ако и Вие ни помогнете да преминем през това.   


             Набирателна сметка:

BG55 FINV 915Ø 53Ø3 67Ø561
BIC FINVBGSF
Първа Инвестиционна Банка, клон Стара Загора
Иван Кирев Иванов

# 1
  • Мнения: 1 877
Ето линк към сайта на Иван

http://www.help-ivan.net/

# 2
  • Мнения: 1 877
За ИВАН можете да прочетете и в коледа365

http://www.koleda365.org/content/view/57/1/

Силно се надявам да  излезе жив и здрав от АДА на хемодиализата  Praynig

# 3
  • Мнения: 1
http://www.dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=80&start=0

Приятелите на Иван се обръщаме към всички Вас, желаещи да помогнат!
Изпратете SMS с текст DMS ivan на единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL , vivatel и M-Tel)


 И ДАРЕТЕ ЖИВОТ

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС
За повече информация посетете
www.dmsbg.com


Благодарим ви, че подкрепяте Иван!

# 4
Добри хора, знам че ви има. Нека да помогнем на едни нуждаещ се човек - човек, който иска да живее.
Нега да помогнем на Иван за да можем да видим усмивката на лицето му - усмивка на излекуван човек.
Аз познавам Иван и мога да кажа, че той е едни невероятен човек с ОГРОМНО сърце. Човек, борещ се за оцеляване.
Неко подадем ръка на един приятел - ако ние не го направим няма кой.
Хора бъдете добри и преведенте парички по сметката на Иван - само така ще му помогнем.
Нека също така да разпространяваме сметката на Иван до възможно повече хора - аз вярвам, че Иван ще успее - нека до повярваме и ние само така ще му помогнем ДА ПРЕВЕЖДАМЕ ПАРИ.
Благодаря ви приятели че му помагате:
Набирателна сметка:

BG55 FINV 915Ø 53Ø3 67Ø561
BIC FINVBGSF
Първа Инвестиционна Банка, клон Стара Загора
Иван Кирев Иванов

 Аз превеждам пари - и ще продължавам да помагам на Иван - ще направя всичко възможно той де се оправи!

 

Общи условия

Активация на акаунт