Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 ноем. 2008, 21:51 ч.
  • Преглеждания  833  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
Чух добри отзиви за строителна борса Ангро, която се намира срещу метростанция сливница и искам да попитам някоя от вас дали я е посещавала и дали има впечатления от мазилки, лепила, шпакловки и топлоизолации. Ще съм ви благодарна да ми споделите впечатленията си от материалите им като цяло!

Реклама
# 1
  • София
В Ангро цените са прилични. За топлоизолация си вземи XPS - това е най - добрия вариант. Според мен по - добре наеми добри работници, а те сами ще определят материалите, защото дори и да купиш най - добрите материали, ако работниците не работят с тях може да си "оставят ръцете".

# 2
В Ангро цените са прилични. За топлоизолация си вземи XPS - това е най - добрия вариант. Според мен по - добре наеми добри работници, а те сами ще определят материалите, защото дори и да купиш най - добрите материали, ако работниците не работят с тях може да си "оставят ръцете".
Благодаря ти, ми те работниците ми препоръчаха от там да купя материали, но понеже не съм наясно много с тези неща и все пак са си важни исках да се допитам и до вас ако някой е ходил до тази борса да си каже мнението за прлодуктите им.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт