Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мами,

Преди няколко седмици дочух при Гала да говорят за една ясла дето имала камера та можеш да наблюдаваш детенце от компютъра си през Интернет. Тогава не обърнах много внимание, обаче сега като прочетох темата на Бу за шамарите и за миенето на дупета със студена вода ми се вижда като добра идея. Поне като знаят че има камерка ще внимават.

Някой от вас гледа ли това предаване и разбра ли за коя ясла става въпрос? Аз чух само че взимат деца от 13 месеца.
Цитирай

Sofia

Звучи интересно, но за съжаление не съм го гледала предаването... Sad
Цитирай

Sofia

Най добре да се обадим в предаването и да попитаме:-))
Цитирай

Яслата се намира в Дървеница или Дианабад  ooooh! и имаше благозвучно име, което пак не помня  ooooh! Blush
Цитирай

Sofia West park

Това е страхатно.  :lol:Please помогнете да издирим адреса. Много по-спокойна ще съм ако мога да си виждам малкото човече,дори за секунди.Помниш ли поне дали е частна или държавна. ooooh!
Цитирай

София

Това наистина е интересно.
Една моя колежка си гледаше внучето така, но то е в Холандия. Дъщеря й й зпращаше e-mail/sms с какво е облечено за да може да го разпознае Smile...то не e като телевизията... виждаха се някакви бебоци но нали се сещате ка се вижда една цяла стая през Internet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.