Подвижна кошара на Чиполино или дървено легло ?

  • 4 338
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Ние сме с дървено легло, което също има две нива и съм много доволна, че направихме такъв избор. Колкото до това къде спи през деня - купихме си шезлонг, който стои в дневната и бебка подремва в него с удоволствие Laughing Може би ще ни се наложи да купим и кошра обаче, защото другия месец ще заминем за известно време на гости при баба и там вероятно ще спи в сгъваема кошара.

# 16
  • Мнения: 221
Моето момченце вече е на 9 месеца и спи в кошарата на Чиполино. Причината за да изберем нея беше,че често пътуваме и лесното и транспортиране. Аз съм доволна от нея,не съм съгласна с мненията,че е нестабилна или че няма дюшек ,харесва ми защото бебчо може да си спи там поне до 3год,а понеже много се върти и през нощта съм спокойна,че не се наранява.

# 17
  • София
  • Мнения: 748
аз имам и двете.не бих казала, 4е са взаимнозаменяеми.просто си избираш какъв компромис да направиш.

# 18
  • Мнения: 4 586
Благодаря ви за безценните съвети , много ми помагате с опита си при всяко мое решение  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 162
Моето момченце вече е на 9 месеца и спи в кошарата на Чиполино. Причината за да изберем нея беше,че често пътуваме и лесното и транспортиране. Аз съм доволна от нея,не съм съгласна с мненията,че е нестабилна или че няма дюшек ,харесва ми защото бебчо може да си спи там поне до 3год,а понеже много се върти и през нощта съм спокойна,че
не се наранява.



И при нас е същото! С тази разлика, че купихме и постоянен дюшек, който е с не знам си какви екстри, а сгъваемия ползваме като сме извън къщи.

Общи условия

Активация на акаунт