Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

кога украсявате елхите
гледам вече по магазините са си украсили елхички от една страна ми се струва много ранно но от друга ми е много хубаво и ми се приисква и в дома да украся какво ще кажете вие santa2
Цитирай

Бургас

Украсявам след 15-20 декември.Още ми се вижда доста раничко.
Цитирай
Още в самото начало на месец декември. Малкият заек толкова се радва на нея...
Цитирай

Ами аз бих украсила от сега. То времето преди Коледа е най-хубаво, след това всичко минава като миг.
Цитирай

София

Първата събота на декември слагам половината украса, а около 20-ти (пак както дойде съботата) вадим елхата.
Навремето всичко правех на Бъдни вечер, но забелязах, че елхата радва значително повече преди празниците. След тях ми е досадна.
Цитирай

Асеновград

Ако ме питат мен ще е украся още октомври.  madnoelОтдавна ми е едно празнично, пък и толкова да е обичам тази Коледа.
Едвам се здържам, но началото на месец декември, започва лудото украсяване на елхата и на цялата къща.
Цитирай

Аз украсявам на 6 декември /Никулден/. Искам по-дълго време да се радвам на елхата.
То времето преди Коледа е най-хубаво, след това всичко минава като миг.
Цитирай

Чувала съм от по-възрастни жени в семейството, че елахата се украсява по Никулден и стои до Ивановден.Предполагам това е нещо като традиция, която бележи началото и края на зимните празници.
Цитирай

На Игнажден.
Цитирай
от вчера съм почнала с украсата #X-mas
Цитирай

Вкъщи украсяваме на Никулден.
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

значи реших го   ще я украся на Никулден тогава синът ми има имен ден и ще е двойна радост за него
Цитирай

Ст.Загора

Днес ще я украсяваме,защото малката не търпи!
Цитирай

На Края На Вселената

Ние също от рано вадим елхата-някъде около или ден два след Никулден.Това ми е любимия момент от зимата-КИЧЕНЕТО НА КОЛЕДНАТА ЕЛХА!!!
При нас сме на принципа "колкото по-дълго седи елхата (да и се радваме) толкова повече настроение и усмивки   madnoel xmas-smiley-010
То по магазините гледам още октомври наредиха коледната украса и Йо-хо-хо  xmas-smiley-027
Цитирай

Когато си получа парите за Коледните подаръци , тогава ми идва настроението и за елха.  Mr. Green
Иначе нещо не ми се получават напъните за коледно настроение.  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора