Tefal Actifry

  • 31 389
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм го харесала това уредче, ама ще изчакам мнения  Peace
В техномаркет или Технополис беше на цена 280-290лв.

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хмммм...да и аз четох..наистина доста се оплакват хората, че се чупи  Thinking
Ще обсъждаме у дома кво да правим  ooooh!
И само да добавя, че от трите нови фритюрника на Тефал пуснати тази година, двата са с дефекти в електровръзките и призовават купилите ги да ги върнат.
Актифрай е доста стар не е тазгодишен модел
А и още нещо обсъждаха...това тефлоново покритие.Доста мнения имаше , че пада и става не само неизползваем, но и канцерогенен  Peace

# 17
  • Мнения: 9
Уредчето е много яко http://www.tefal.bg/What+is+hot/What+is+hot.htm. А ето тук може да видиш със снимки какви вкуснотии са приготвили колегите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363506.0

# 18
  • Мнения: 65
Здравейте момичета,
до вчера само четях коментари,а днес мога да споделя опит.
днес си купих  Tefal Actifry за сега съм го ползвала само единпът Joy,но съм много доволна.Правих риба с зеленчуци много вкусно стана и на мен и на мъжа ми много ни хареса.Утре мисля да изпържа кюфтета ще пиша как са станали.
Благдаря за темата.Тук може да прочетеш и предимствата и недостатъците на уреда.И да прецениш да ли ще ти върши работа.просто се настроиваш за това ,което представлпва в действителност.
Страхотни сте.  chef  chef    chef  chef

а някой знаели дали има тема с резепти за „уреда„?

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
 Тук има цяла тема за рецепти http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363506.0

# 20
  • Мнения: 65
Благодаря много.
днес пържих картоф стана много хубав но не много хрупкав.аз не го избърсах от водата след като го нарязах.в момента пържа кюфтета не са готови,но изглеждат много съблазнителни.
а докато се пържат аз съм на компа,а не над печката Grinning
много съм доволна момичета.

# 21
  • Мнения: 121
Момичета, ще взимаме това "кулинарно чудо на техниката" за коледен подарък на нашите. Гледах го в Техномаркет около 370 лв.... Rolling Eyes Някой срещал ли го е някъде на промоция или поне на по-ниска цена? Предварително благодаря   bouquet

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Вчера в Технополис беше на 369 май, пак толкова.
Имам го от известно време, по скоро като печени стават нещата, но  на мен ми харесват и без това рядко пържа кюфтета и фритюрника го бяхме зарязали и ядяхме картофи само когато сме на майка ми на гости.
Кюфтета, пилешко, пилешки сърца и  картофи съм правила, харесва ни.

# 23
  • Мнения: 65
ние го купихме от зора за 369лв. и в техномаркет беше 369лв.,а в метро 389лв.,но сега по празниците може и да го намалят още малко...тези цени са от преди две-три седмици

# 24
  • Мнения: 121
Благодаря за оговорите bouquet И ние го намираме на тази цена. В неделя ще обиколим и ще видим  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 65
най добре е да обиколите по радиото слушам че в зора май има някакви промоции

# 26
  • Мнения: 121
Момичета, много благодаря за съдействието bouquet. В крайна сметка го купихме от Техномаркет и излезе нещо от сорта на 357 лв., защото имаме карта с 3% отстъпка.
Майка ми беше повече от щастлива, макар че го звехме главно заради баща ми - с 4 байпаса на сърцето и високо кръвно и холестерол, определено имаше нужда от здравословно приготвени картофки... Hug

# 27
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
бъркалката се маха, могат да се пържат и кюфтета, не ми стават никак сухи нещата, става страхотно, за първи път видях сина ми и мъжа ми да ядът зеленчуци
нищо не ми се е счупило, не ми е паднало покритието, мия го в миялната
не бих махнала таймера чувам го без проблеми дори и с едно доста шумно хлапе в нас нямаме проблеми
да по бавно става, но това не ми е проблем
готвя предимно в него, няма миризми, няма изпарения няма нищо, супер съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт