ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12

  • 85 124
  • 1 224
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 162
Choosy , аз предпочитам Персенска, винаги за нея гледам да записвам часове, може би затова успяха да ме вмъкнат, е, малко си повишихме тон с лелята по телефона, защото тя знае само "Няма"  Simple Smile
Аз не знам какви изследвания ще правим, предполагам имунологични, нямах настроение да се обяснявам по телефона, силно се надявам клиниката да работи докато лекарите са в чужбина, за да съм готова до януари.

# 16
  • Мнения: 145
Запис и от мен.ДАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 725
Браво Кас за новата темичка! Записвам се и аз и дано наистина ви повлечем крак с близнаци. Искренно ви пожелавам на тези, които им предстои първо инвитро да стане от раз, а на тези които са с последващо - да им е последно. Успех момичета и вярвайте, че този път е Вашият! Praynig Praynig Praynig

# 18
  • London
  • Мнения: 612
Последен шанс в тази Предколедна тема да си напишем писмата с желанията до Дядо ни К.  santa2   family6 Както казват в една песничка "Внимавай какво си пожелаваш... защото може и да стане!"
За мен ще е финал на дълга и умориелна година, в която се научих да поемам нови удари от живота.
Днес бях на скан, имам 5 големи фоликули и няколко по-малки. Живот и здраве, Понеделник ще е и моят ред.

# 19
Успех на момичета, които имат нужда.
Аз лично ще чакам новата година и тогава ще направя опита си, като се надявам да успеем от раз. Тази година се отдавам на почивка и забавления с любимите хора, че ми дойде в повече. Надявам се добрите новини да не спират, защото така вдъхвате кураж на тези, които им предстои борба за мечтаното бебче. Hug

# 20
  • Мнения: 248
И аз да се запиша в новата темичка, хайде пък дано чудото вече стане. Радвам се с цялото си сърце за тези, които са успяли, а пък ние чакащите, дано имаме късмет и ние да започнем рано или късно нова темичка!

# 21
  • Мнения: 1 972
И аз да се запиша в новата темичка, хайде пък дано чудото вече стане. Радвам се с цялото си сърце за тези, които са успяли, а пък ние чакащите, дано имаме късмет и ние да започнем рано или късно нова темичка!

Цоп и аз в новата темичка  Hug в петък съм при док да гледаме плодни сакчета Praynig
Стискайте палци да има Hug още не мога да повярвам че ми се случва. на всички момичета успех  bouquet

# 22
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
И аз се присламчвам.... Laughing

Леле, аз 2 дни не четох и като отворих, що да видя, ами вие цял влак сте изписали, че даже и нова гара Каси е сложила.... Аз почивен ден трябваше да си взема че да ви настигна... Шегата на страна... Хиляди благодарности Каси   bouquet, дай Боже всяка от нас като теб да се похвали колкото се може поскоро Praynig с твоя късмет  Praynig

Добре дошли на новите  welcome но дано не се задържате тук много, само до след следващият ви опит или след първият, кой до където е стигнал... Аз изчетох цели 6 страници, и за да не пропусна някого, няма да споменавам имена на ново записалите се... newsm10

Грация, бебока звучи да е направо супер, топли чершафите и пиши като имаш желание за да знаем как си.  Hug

yannap честито и от мен на ЧХГ-то подвърждение, то уринните бяха облекчение, ама сега е направо запарафирано...  newsm10 newsm44

tinitam сажълявам за резултата, но твойте снежинки ще се приберат на топло и меко място скоро и ще видиш какви хубави  newsm30 newsm30 ще станат.  Praynig

Bubinuni мила  spoko кураж Новата година ще ни донесе нов късмет, ревлив и пухкав. Всичко е въпрос на търпение и изпит на нерви. Ще се засмее ревливото слъчице и на нашият праг.  Praynig

Bean  Praynig малките фоликули да настигнат по-големите си братя, и дано в някой от тях да има повече от 1  easter, както при мен  Praynig

tida flyr аз ще стискам и на краката... Praynig

# 23
  • Мнения: 491
  Честита нова тема и от мен ! На всички участнички пожелавам късмет и естествено положителен тест  EFP
Аз започнах противозачатъчните, а в началото на декември стимулацията, така че съм на линия.
Грация продължавай да почиваш и да пазиш сладоледчето !
Bubinuni Hugсъжалявам мила !
Tida flir, стискам палците за теб!
Babyforme, много си позитивна!

# 24
  • Мнения: 3 294
Честита ви нова темичка , дано тя да сбъдне на всички ви мечтите и силата на прекрасния наближаващ празник да ви помогне за това  Hug Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета,спомням си преди време и аз пуснах нова темичка като Касиди ,имайки късмет да съм бременна от първи опит инвитро.ПОжелавам на всички ви скорошно сбъдване на най-съкровенната ни мечта-да бъдем МАЙКИ!!! Praynig Praynig Praynig
ИСка ми се 2009 година да бъде изпълнена с много радост и много  EFP preggo newsm30.Нека това бъде вашата година ,на всички ВИ  Hug Praynig

# 26
  • Мнения: 52
И аз да се запиша в новата тема дано ни е на късмет.
Благодаря ви за милите думи, на мен все още ми е свита душата от това кървене, което не спира все още. По -малко е, но много ме тормози. В главата ми от време на време се въртят гадни мисли. Бях за ден на работа и сега се чудя дали да продължа или да остана в къщи още малко. Не знам как да постъпя? Работатат ми не е тежка, аз много си я харесвам и си мислех, че така времето ще лети по-бързо и няма да имам време да мисля. Дали не правя грешка?

# 27
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Kasidy,    bouquet  благодаря ти за пожеланията, дано наистина всички имаме твоя късмет от първи опит да успеем. записвам се и аз в темичката и дано имам късмет.
Успех на всички в процедура или с предстояща.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 302
Каси, благодаря за новата тема и за хубавите пожелания. От твоите уста (клавиатура) - право в Божиите уши!  Praynig  Praynig  Praynig
Тида, ще чакам с нетърпение утре хубави новини от теб!  Hug
Късмет на всички и горе главата, ще дойде и нашия час!  Grinning
Сега да допрочета старата тема....

# 29
  • Мнения: 1 250
yannap, ако си чела моя случай, сигурно знаеш, че бях с + тестове и с кървене. И моята работа не е тежка, седях по цял ден, но ако приемаш съвети - НЕ ПРАВИ МОЯТА ГРЕШКА! Сега започвам да се питам - ако лежах по цял ден вкъщи дали нещата нямаше да се развият по друг начин? Ако имаш възможност, вземи си болнични. Пожелавам ти успешен завършек. Hug
За да не пропусна някой, няма да споменавам поименно. Честито на всички видяли двете чертички и успех на останалите, които са в очакване.
Бамба, аз никога не казвам за кой лекар искам час, само казвам за какво. Но сега самият Стаменов ми каза да отида януари.
Тида, стискам ти палци.
Имам вяра, ти за кога се записа?

Общи условия

Активация на акаунт