Детски ендокринолог - Бургас

  • 2 764
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
Моля препоръчайте ми детски ендокринолог .
Ще съм изключително благодарна , ако споделите лични впечатления ,телефон за връзка и местонохождение .

# 1
  • Мнения: 305
Надали ще съм от голяма полза, но по моя информация, единствения специалист детски ендокринолог в южна България е доцентка от ВМИ- Пловдив, можеш да проучиш там  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 703
Тъща 3 аз съм водила в началото на година моя син при Виолета Йотова в Св. София , тя идва определени дни от седмицата там , на регистратурата ще ти дадат инфо, доволна съм

# 3
  • Мнения: 3 621
Тъща 3 аз съм водила в началото на година моя син при Виолета Йотова в Св. София , тя идва определени дни от седмицата там , на регистратурата ще ти дадат инфо, доволна съм
детето на моя приятелка е болно от диабет и се лекуват при нея от 4 -5 години, много са  доволни от Йотова, обаче си мисля че тя много рядко идва в Бургас, защото те пътуват до Варна когато трябва да са на преглед

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 703
ооо, моя не е с диабет и слава богу, НА НИКОГО НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ , просто нашето джипи на шашна че имал окосмяване около чурката и това се далжало на тумор #Cussing out

Та затова я посетихмеЗ Йотова беше много внимателна и изчерпателна при прегледа, за което сме и благодарни.

# 5
  • Мнения: 1 035
Благодаря ви момичета   bouquet,
Голямото ми момиченце е с наднормено тегло, и искам да и направя хормонални изследвания
Ще опитам да се свържа с Йотова
Big Bad Mamma, Благодаря и на теб  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт