Дайте съвет за име на момиче със С?

  • 6 674
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
Явно не мога да пусна анкета, имах регистрация, но сега не мога да вляза. Но затова пък имам пак да ви питам нещо: Какво ще кажете за Севастина, Севастия(а)на?? Св. Севастиян е на 18.12. Е, сигурно има 5 жени в БГ, които се казват така, или поне не повече отколкото се казват Савелия Simple Smile) 10х

# 46
  • Мнения: 340
Точно толкова зле ми звучат колкото и Савелия. 

Все пак по-добре Севастина от колкото Севастия.

Явно държите името да е изчанчено и рядко.  За да дадете такъв тип име на детето си, трябва да не ви пука за чуждото мнение, а и да възпитате детето да не му пука.  Иначе само ще страда.

# 47
  • Мнения: 188
Сребрена, Силвия, Симона

# 48
Савина е супер име! Савалия -защо не, но и в двата случая е Сави, та както ти дойде отватре! Савалина....Савена...Севда хич не ми харесва, поне на мен не ми звучи ни най-малко нежно, каквато ще е твоята принцеса , а и нека си има нейно име все пак!

# 49
Савелия ми харесва, интересно е. Кръстете го така, както на вас ви харесва, това е ваше дете! Другата година завършвам училище и мога да твърдя, че не е имало подигравки заради имена. А се срещат всякакви, и български, и чужди, по- скоро подигравки съм срещала само тук.
 

# 50
  • Мнения: 113
Сабина
Свилена
Силвия
Симеона
Сирма
Слава
Соня
София
 Flowers Sunflower

# 51
  • Мнения: 384
Много ми харесва името Севда newsm10

# 52
# 53
Здравейте и пак ви благодаря за всички мнения. Ако не е станало ясно искам да кажа, че на мен името Севда не ми харесва, и не ми звучи нежно. От друга страна, считам че като се ражда нов човек не е лошо да си има свое си име и своя съдба, не е необходимо точно да го кръстиш с името на някого, хубаво е да се вложи нещо ново, нали е "нов човек". На "Сиси Боата" искам да кажа, че наистина не исках да е толкова странно името, но не можем да изберем и нещо прекалено обикновено - или не ни харесват, или напомнят на някого, или на нещо (или на марка бира, или на име на котка, или на куче или на град Simple Smile или на кофти човек и т.н.) и все има нещо, и въобще се оказа нелека задача. Но щом и други пишат тук-това ме успокоява, че явно не съм само аз затруднена. Винаги съм си мислела, че ще е някакво по-изчистено и БГ име, нооо това е.

# 54
  • Мнения: 340
Щом не държите да е изчанчено, а просто по-рядко срещано, мисля, че Свилена, Савина, Сабина, Слава, Славея са много добри предложения. 

# 55
Славея, Свилена, Светлана, Светослава, Светозара, Светомила, Светла, Станислава  Peace


 

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 165
Сара и Симона ми харесват на мен. Peace

# 59
  • Мнения: 22
Аз лично харесвам кратките имена които не могат да се съкращават - като Сия

Общи условия

Активация на акаунт