Магазин за платове

  • 2 787
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета, къде в София има магазин за хубави платове? Ще си шия нещо и ми трябва студено пресована вълна или друг подобен хубав плат. Моля ви, помогнете  Praynig  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 717
На Солунска имаше един, мисля, по Витошка като вървиш, посока НДК, се пада в ляво. Имаше и един на Ботев, но в горната част, към Петте Кьошета. Истина е, че не съм купувала скоро от тези магазини. Embarassed Да не те излъжа, но наистина имаше много качествени платове! Peace

# 2
  • между град и село
  • Мнения: 212
 По Ботев и по Екзарх Йосиф има доста магазини.Също по Мария Луиза, посока централна гара от дясната страна има един хубав.

# 3
  • Къде ли не
  • Мнения: 675
На пиротска на ъгъла точно до големия паркинг има много и все качествени вълнени платове. И с риск да ми се обидиш , но вълната е "студена" не  "студено пресована" .

# 4
  • Мнения: 2 039
На пиротска на ъгъла точно до големия паркинг има много и все качествени вълнени платове. И с риск да ми се обидиш , но вълната е "студена" не  "студено пресована" .

Да деее, какво ти разбирам аз от платове  Laughing Права си  Hug

Благодаря ви, момичета, ще погледна в тези магазини, макар че аз работя на Христо Ботев и по него съм ги прегледала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт