Юлски мами 2009 Тема №4

  • 13 761
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Добро утро на всички и добре дошли на новите момичета  Hug
Аз в понеделник съм на преглед и се надявам да чуем сърчице  Praynig , тогава ще дам данни за списъка.
Успех на всички, които днес са на преглед и да се похвалите после.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 10:06 от beru6ka

# 16
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте, как сте днес?
Много до късно стоите бе дами, как утрайвате на другия ден?
Добре дошли на новите момичета и леко бременеене.
Radina, мила моето момченце е почти колкото твоето и аз изптвам същото все едно го предавам, все едно нещо ме отдалечава от него и си мисля как ще се чувства когато му кажем, а е толкова привързан към мен залепен като гербова марка.
За спорта аз ходя на народни танци, ама не скачаме много де, поне аз, чувствам се много добре след това не съм изморена, а дори бодра. Иначе в нета има една гимнастика на Синди Крауфорд, тя е за след раждане, но мисля, че е подходяща и за първите месеци, защото е лека, ненатоврваща.
Момичета, усмихнат ден от мен   bouquet
Дано днес да имат хубави новини, тези които ще ходят на преглед.
 beru6ka, и аз съм на преглед в понеделник, дано всичко е наред до тогава .

# 17
  • София
  • Мнения: 618
Добро утро  Hug
 fingerscrossed на всички, които днес са на преглед, да видят/чуят най-прекрасният звук   Kissing Heart
Аз съм другата седмица, почти не остана  Grinning 
rumix дано всичко е наред  Praynig
Ние още не сме казали ... ( освен на половината форум  Blush ), на Дани също. Сигурно веднага ще обясни на бабите, къде има бебе  hahaha *

# 18
  • Мнения: 1 089
Привет момичета!
Много сте изписали, няма изчитане. Голям отбор сме станали, супер! В тази връзка добре дошли на всички нови момичета, които не съм успяла да поздравя. Лека и безпроблемна бременност!
Диди, честито ви ходещи крачета! Hug Да разкажеш как е минал прощъпулника Simple Smile
dzimbi, успех при прегледа!
И аз нямам търпение да дойде 1 декември, тогава ще чуем сърчице, а ми се струва и доста повече.
svetly_,  Radina, не се притеснявайте, всичко ще си дойде на мястото. И аз преди година-две си мислех, че няма да мога да обичам друго дете освен Виктория или поне не по същия начин. Но не е така, нещата така се променят без да се усетиш дори. Сега в сърцето ми до мястото на Вики, има още едно.
Rumix стискам палци всичко да е наред!

На всички ви желая хубав и усмихнат ден!
На тези, които са на преглед - успех!

# 19
  • Мнения: 9 077
Ето ме и мен в новата тема Simple Smile
Много светкавично ги пълним темите, ама то е за хубаво Grinning
Дзимби - стискам ти палци за прегледа (и мерси за комплимента Heart Eyes)!
Радина и Светли - скоро ще мислите по друг начин, а и децата приемат нещата различно от нас, радостта йм ще е голяма. Това за Гризелда ме развесели Laughing
Паза - добре дошла, много ме трогна историята ти Hug

Стискам палци на всички, които имат нужда!

Валерия - ако искаш и имаш време и желание, започи със списъка (аз не знам как се прави) - и който е чул сърчице, да ти пише на лични, а занапред който чие сърчице - да го добавяш и него в списъка. Другият вариант е да изчакаме още време.

# 20
  • София
  • Мнения: 15
И аз скачам в новата ни темичка. Да ни е честита и само хубави работи да си пишем в нея.
На момичетата които днес са напрегледи стискам силно палци и съм сигурна, че ще ни донесат само добри новини. Утре аз ще имам нужда от стискане на палци, защото съм на преглед. Незнам, какво точно да очаквам от утрешния преглед, но като се върна ще пиша.
Сигурно ще ми се смеете, но искам да ви питам: как влизате в новите теми, защото аз минавам през първа, втора, трета та чак в четвърта. Има ли някакъв друг начин, че като стигнем до 70-та тема какво ще правя, докато я отворя ще се е мръкнало.

# 21
  • Мнения: 9 077
Горе вляво на страницата, в т.нар. Инфо център - пише: Здравей, Цветен прашец, имате едиколкоси съобщения..и долу има Нови отговори на мои публикации - ей там кликваш и ти излизат темите, в които си писала, един вид като абонамент Simple Smile

# 22
  • Мнения: 425
Сигурно ще ми се смеете, но искам да ви питам: как влизате в новите теми, защото аз минавам през първа, втора, трета та чак в четвърта. Има ли някакъв друг начин, че като стигнем до 70-та тема какво ще правя, докато я отворя ще се е мръкнало.

В края на предната тема има линк към новата, няма смисъл да минаваш през всички. Или като си отвориш форума отиваш на отчетните и там директно в темата.

# 23
  • София
  • Мнения: 15
Ооо, благодаря ти Стеф. Това е друго нещо, пробвах го става много бързо. Благодаря и на Берушка.
Приятун ден на всички от мен. Stop

# 24
  • Мнения: 11 818
Валерия, всъщност пропуснах да ти кажа добре дошла сред нас!  bouquet Хубава бременност ти пожелавам!

bambukita, добре дошла и на теб! Лека и безпроблемна бременност пожелавам!  bouquet Вярвам, че и този път всичко ще е наред! Д-р Катя Тодорова е много добър специалист!  Peace

gertrunka, привет и на теб! Още една мама на породени дечица ще имаме!  Hug

pazza, специлано добре дошла и на теб!! Много се радвам за вас!!  Hug

edna ot nas, dzimbi, стискам ви много силно палци за прегледа днес! Чакаме само хубави новини!

Nad1_Nad1, радвам се, че лекарят е потвърдил радостта!

stellab, md4282, всяко зло за добро - относно работата ви.

svetly_, зеленият чай е противопоказен по време на бременност! Риск от вродени дефекти! Освен това знам, че възпрепятсвта усвояването на фолиевата киселина!

rumix, и аз да кажа пий си Дуфастона, а за килограмите сега не мисли! Надявам се зацапването да спре и да не се появява повече! Praynig

djidjito, радвам се, че при теб вече е светло!  Heart Eyes

didikar, вероятно много си прочела вече за Прощъпулника, от мен няколко съвети и идеи - предметите, които ще поставите трябва да не са й познати и предварително ги наречете за какво ще са, а не после да тълкувате. Също не ги постявайте на земята на бялата пътека, а върху стол, или диван в края й, защото иначе има възможност малката да реши да пропълзи към тях, ако са на земята. Ние преди да сложим питката да се пече сложихме крачето на Юлиана, натиснахме и стана много красив отпечатък, търкаляхме, бягахме.. хубав празник се получи, сигурна съм, че и при вас ще е така!  Hug

kote dani, с удоволствие бих се присъединила към гимнастиката при Мария Шпицер! Замислям се и за йога, макар че все пак, ако никога не си пробвал, не е най-удачния вариант сега да започнеш, макар и такава специално за бременни, но смятам да проуча. На Синди гимнастиката за след раждане я имам, но не смятам, че е подходяща.

LOTUS, как сте днес всички вкъщи?

Radina, какви са тези мисли за предаване, сама казваш малкият колко ще е щастлив!  Hug И не се шашкай, ако не видите сърчицето, защото вероятно ще е рано!

Стеф, какво стана с изследванията?

cveten prashec, отиваш в "Очакващи бебета през май-август" и търсиш поредната темичка, затова ще помоля отново Валерия да номерира и тази тема, за да се намира по-лесно и бързо!

# 25
  • Мнения: 9 077
Сиси, след малко отивам да си ги взема Blush

# 26
  • Мнения: 1 089
Сиси, така ти се радвам винаги, колко си изчерпателна и как не пропускаш никой Hug

# 27
  • Мнения: 9 077
Ооо, Сиси е опасна, в Искам бебе редовно я възхваляваха за тази й способност Grinning Hug

# 28
  • Мнения: 177
Да, да това си е талант!   bouquet

Гимнастикана на Синди за след раждане и аз смятам че не е подходяща. Има доста напъни, както и НИКАКВИ коремни упражнения!  Naughty

Моят син тази сутрин се събути с течаща хрема. Милото точно се оправи и хайде след 10 дни пак е болничък. А не ходим на градина, но предишния път игра на една площадка с други деца, сега пък дядо му е болен........ Пръскам чай от лайка със сода в нослето, пием Аlium cepa, дано се приключи скоро и се ограничим само до хрема.  Praynig

didikar, за прощъпулника пусни в търсачката на гугъл има много писано. Аз лично от там се информирам за тези работи.  Wink

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 69
Момичета да ви се оплача знам, че вие най-добре ще ме разберете.Преди малко ми се обади  майката на една приятелка на София и каза,че детенцето й е със скарлатина, а пък те в петък си играха1-2 часа.Нали се сещате какво ми е в момента и се чудя дали мога да направя нещо превантивно и за дъщеря ми и за нас със бебето или да се моля да ни подмине.
И друго да ви питам и друго,понеже през предната ми бременност не ми е ставало лошо, пък сега почти постоянно изпитвам дискомфорт,промени ли ви се вкуса в устата,защото дори вода като пия и ми остава горчив вкус.
Прегръщам ви силно Hug

Общи условия

Активация на акаунт