Юлски мами 2009 Тема №4

  • 13 764
  • 257
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15
Добър вечер и от мен! Добре дошли и на новите мами.
Лелеее, момичета вие направо ме плашите, толкова сте изчерпателни, особено Сиси, както винаги. нея от самото начало я запомних с това, че никого не пропуска и неподминава. Браво Сиси, искаме те все така. Аз на посредък съм доста "изкуфяла", чувствам си главата като празна и са ми необходими неимоверни усилия да си събера ума в главата, за да свърша някаква работа. И аз както писаха доста момичета имам горчив вкус в устата-боря го с мандарини и също огладнявам много рязко.

Дзимби, честито сърчице:hearts:!

Стеф много се радвам за добрите нивини около теб Hug.

# 61
  • Мнения: 30
Добър вечер момичета,
здраво пишете не си поплювате  Wink и респект на момичетата, които не пропускат никого. Аз не съм от най–паметливите и се надявам да няма сърдити,освен това както и други момичета са казали нещо напоследък, не мога да се концентрирам. Много ми беше интересно да прочета това за горчивото в устата и при мен е така, след като съм пила студен чай, но не го отдавах на бременността. Да си призная някак си не мога още да осъзная, че съм бременна, тъй като нямам никакви признаци(като изключим адските болки в гърдите  Crazy ), а на чичко док съм другата седмица и ми е любопитно какво ще (по)каже.

И преди да съм забравила съвсем...честито на всички, които са видяли точици днес и на dzimbi за тупкащото сърчице!  bouquet

rumix едно виртуално гуш  Hug  за теб и добре, че реши да спреш да четеш разни неща дето те настройват негативно.

лека нощ момичета!

# 62
  • Мнения: 1 900
Ще очаквам по-даровитите от вас от сега да дават предложения за интересни имена на темите. Grinning

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте майчета, драго ми е да се представя тук. Тази сутрин издържах теста EFP

В деня на християнското семейство го разбирам и се надявам всичко да е наред. Иначе аз съм Силвия, приятно ми е.
Това ще ми е втора бременност и ако всичко е наред, живот и здраве средата на юли ще се сдобием с второ бебче.

Представих се, отивам да ви чета и да се запозная с вас.

# 64
  • Мнения: X
Момичета добро утро!
Приемате ли нови попълнения, а?  Laughing Или да си ходя?
Да ви се представя, казвам се Ралица и съм на цели 35.  Е лекарката каза: "Аааа вие бяхте момичето дето не му личаха годините..." ама все пак.  Mr. Green
Това ми е първа бременност и много се вълнувам.
На 12.11 чаках пореден цикъл, макар че се надявах да ме пропусне. Е дойде на 13-ти, но на 14-ти взе, че спря. Аз принципно съм много обилна, а този път беше като зацапване. На 15 и 16 направих два теста - и двата положителни. В понеделник пак имах малко зацапване, а и постоянно имам придърпвания, понякога откровенни болки. Снощи бях на лекар. Е резултата е 5 г.с. (реална 3-та) със съмнения за два сака (не е сигурно още, каза че може да е от прокървяването от имплатацията). Видяха се само точки, ама май това е нормално (рано е). Малко ме притеснява това второ петънце (дано да е второ сакче, а не друго), но се старая да мисля позитивно. След 2 седмици пак на доки и гледане с вагинален видеозон. Как мислите тогава дали ще се види сърчице?
А сега отивам да ви чета, че доста се изписали.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 69
Добрютро момичета,как сте днес?
Добре дошли на новите попълнения Hug, гледам компанията нараства.
Поздрави и от мен на Dzimbi за сърчицето Peace
Ral_p и аз прокървих,но в 6г.с. и при мен на прегледа доктора каза, че е със съмнение за два плодни сака,но най-вероятно е отлепване и затова съм прокървила.Надявам се да е това, че с още две не си се представям,не че ще ги върна де.Във вторник съм на преглед и тогава ще видим.
Днес и аз се чувствам по-добре.
 Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 177
Добро утро и от мен!

Добре дошли на всички нови бъдещи мамчета!  Hug

Аз съм в понеделник на преглед. Отложих прегледа чак с две седмици, с идеята да видя сърдечна дейност, пък като чета в 6-та седмица може даже и ембрионче още да не може да се види.  Tired

Ех, каквото - такова. Ще чакаме още, къде ще ходим. Нека в понеделник поне сакче да видим и то да си е на мястото.

Моя син продължава с хремата, с викове се гоним из къщи да си пръскаме лайка в нослето......
Цяла нощ е мрънкал. Нослето все запушено, не може да си намери място...... Да знаят бременните с първо какво ги чака.  Heart Eyes
Вече и аз съм леко болна. Взех осцилококцинум, дано свърши работа.

# 67
  • Мнения: 25
Добро утро,
и добре дошли на Рали и Силвето!  Hug Hug Hug
Рали, теб те следя от ИБ и съм адски щастлива, че твойте съмнения се сбъднаха и си при нас вече! А ако наистина са 2 сака, тази тема наистина е водач на очакващи близнаци! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На Dzimbi i edna ot nas, много гушки за хубавите новини, все така! Hug
Това с осигуровките и аз не го разбирам, а уж трябва да съм по-навътре! Според мен, се броят 6 мес. преди неработоспособността ( а при бременните тя е 45 дена преди термина), и ако трябва да са пълни излиза, че от 1 мес. трябва да се осигуряваш на заплата, която искаш (това за самоосигуряващите се), за тези на труд. договор, счетоводството има грижа за всичко, но ако все пак искате да си промените осигурителния праг, трябва да стане този месец!

# 68
  • Мнения: 359
Добро утро и днес  Simple Smile и честит празник на християнското семейство. Много здраве и любов за всички и Бог да ни пази!

# 69
  • Мнения: 453
Добро утро и честит празник и от мен с пожелание към всички догодина лятото да ни се увеличат семействата - на кой с по един член, на кой - с по два  Hug
Дзимби, честито сърчице, толкова се вълнувам за теб   bouquet
Рал_п, радвам се най-сетне да се видим тук Simple Smile
Inedica, при мен е много по-рано от при теб, така че видяхме само плодно сакче засега, на 3 декември отивам за сърчице, тогава ще съм в 7 седмица (тогава май най-рано може да се чуе). Не се притеснявай, всичко ще видите и чуете  Hug
Марулка, честито и добре дошла при нас на хубавия празник точно   bouquet
Валерия, аз съм "голям поет"  - имам навика да ги измислям разни, дето хората ми се смеят още от малка, но ще се пробвам, защо не Simple Smile
Ето например веднага ми дойде една идея: "Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки" -> Сиси да ме поправи, ако се пише "от сега", а не "отсега" - все не съм сигурна...  Thinking
Паца, не помня дали ти пожелах добре дошла  Hug Не се притеснявай, че нямаш други симптоми - болките в гърдите са най-прекрасен симптом, защото си сигурна, че така трябва да е, а като имаш разни болки в корема, все се притесняваш да не са контракции на матката Simple Smile

# 70
  • Мнения: 127
Добро утро момичета.Благодаря за посрещането.Май повечето чакаме втори бебчета,а някои май и по две на веднъж Wink

# 71
  • Мнения: 1 208
Здравейте ,момиченаца   bouquet
Ние вчера направихме прощъпулника на Петя.Четох,че аз трябва да меся питата ама се скатах  Laughing . Раздадохме на съседите - накарах ги да побягат на улицата.минаха няколко случайни хора - и те побягоха  Laughing. После и постелихме бяла кърпа - наредихме и предметите там и детето си избра апарат за кръвно налягане и телефон.Ще стане лекар с частна практика  LaughingПосле за да покаже,че не сме го правили напразно направи още няколко крачки  Laughing Много ми е странно - тя е само на 9м. и е толкова мъничка - а като я гледам скоро ще бяга  Laughing В момента е разсипала меденки на килима мачка и яде  Laughing
Честито на новите мами дошли при нас.
Rumix - аз бях на лекар в 5 седмица - видяхме бременност но точица още не се виждаше.Мен също ме притесни това и сега съм на лекар на 25,11 - старая се да не мисля много ,че пак ще се побъркам  Grinning Само спокойно и дано всичко е наред.
Лек ден на всички и не забравяйте да се усмихвате  Hug

# 72
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен момичета,
Пиша за пръв път във форума, защото чак сега събрах смелост. И дано съм попаднала в точната тема. А и малко съвет ако получа няма да е зле:).
Ето и мойта история:Аз съм на 29 години и с моя мъж се опитваме за бебе от около година.Няколко пъти от тогава ми е закъснявало , но резултат нямаше. И ето че се случи нещо: на 17.11 чаках да ми дойде поредната менстуация, но не дойде. От миналата седмица ми се е подул корема, все едно всеки момент ще ми дойде и бях много нервна. Имам болки в яйчниците също, но намаляха. Направих си тест на 19.11 и резултата беше с много бледа втора черта. Много се радвам ,ако наистина съм, но ходя до тоалетна през 2 минути да не би да ми е дошло и всичко да почне отначало. Още ми е подут корема, но други признаци нямам, даже гърдите не ме болят. Имам някакво усещане, че съм бременна, но това може би е повлияно от силното ми желание за това. Тъй като заминавам довечера в провинцията нямах време да ходя на доктор.Моля да ме посъветвате - кръвен тест ли да си направя или направо на доктор да отида. И дали според вас съм бременна?
Е това е от мен и дано получа хубави отговори:)

# 73
  • Мнения: 5 250
Добър ден и от мен!

Добре дошли на новодошлите бремелинки, лека бременност. Честито на всички, които са си видяли точиците и са чули сърчицата   bouquet
Аз да се оплача, че почвам здраво да се сдухвам. Вчера едно изречение от страна на една позната, така ме изкара от равновесие, че вечерта вече ревнах от нерви  Embarassed Но, днес вече съм добре  Simple Smile
edna ot nas теб с вагинален ли те гледаха? Питам защото се чудя кога да отида на преглед и какво евентуално ще се види  newsm78 С първата ми бременност доста се напатих от прибързаните си действия, че сега ме е страх да не се разочаровам  Rolling Eyes
Момичета, ако искате да се осигурявате на по висока заплата, още не е късно. Защото сега до 10 декември се плащат осигуровките за ноември месец  Peace
Май исках още неща да напиша, но не си спомням какво  Mr. Green  

# 74
  • Мнения: 1 208
Мила Орхидея никой от нас неможе да ти каже дали си бременна.Най-сигурния вариянт е прави още някой друг тест - но по сигурно е кръвния.Отиваш боцват те и след малко тиказват - честито  Hug А симптомите при всеки са различни.

Общи условия

Активация на акаунт