Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 468
  • 241
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 437
Ще изчакам момичета и ще направя и втори тест, дано този път да я видя много по-ясно. Много ми се иска и силно се надявам. И аз така съм чела във форума, но ми е притеснено и затова реших да споделя с вас, че поне малко да ми олекне.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 272
Хубаво е , че сподели Ади! Силно ти стискам палци! А кажи как си със симптомите? Гърди болят ли те? Някакво напрежение? Нещо друго? Разкажи, защото съм почти сигурна, че си бременна.

# 77
  • Мнения: 3 376
Абре, момичета, къде ги видяхте тия замъци у немско? Аз като бях там ми обясниха, че повечето са били разрушени по време на втората световна война от братята американци. Всъщност, и аз ходих на един замък - Хайделбергския, но ми обясниха, че той по изключение бил запазен, защото този град имал някаква връзка с Марк Твен...

Ади, май май тая бледа чертичка може да значи само едно нещо... Все пак е рано за честитки, трябват и още тестчета и чичо доктор да се изкаже.

Стефи, и тебе ли те тормозят бъбречетата Cry Какво ни става в този форум, епидемия ли има... Пий чайчетата, много помагали, и дано бързичко се оправиш!

# 78
  • Мнения: 437
 Lea, гърдите ми изглеждат малко по-твърди и по-големи. Болят ме яйчниците и то по - скоро от дясно. Боли ме много кръста от няколко дни. И ми се спи, но на мен винаги ми се спи преди да ми идва. А всички тези симптоми си ги имам всеки месец като ПМС и затова се притеснявам. Други симптоми нямам за сега. Освен някакво вътрешно убеждение, че този път сме успяли. Силно се надявам, защото след тази черта ако ми дойде ще е голямо разочарование. Ама тая чертичка е една идея по тъмна от бялото на теста и това ме тревожи. Още утре ще си направя нов за успокоение.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 272
Ади, щом са ти по- едри и по-твърди гърдите, бременна си. Иначе не се безпокой, защото др. симптоми преди мензис и при бременност са еднакви. Поне при мен беше така с Боби. Аз тогава бях сигурна, че ще ми дойде, но не дойде. Устискай до утре! Успех!

# 80
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен сладки.Аз се завърнах от почивка бях една седмица на Берковица страхотно беше хич не ми се връщаше на морето ,но няма как работа.Сега да започна с честитките.
Честит РД на Тея със закъснение  всички твои желания Тея да са моите пожелания към теб.
Честити две чертички на Веси успешна бременност и здраво да си посурнеш краката, че и нас да ни огрее.
Честито на г-жа Никси пожелавам ти да бъдеш винаги желана и обичана от любимия мъж. Спорна и  stork-girl preggo ви пожелавам. Аз в края на седмицата си чакам лелката, дано да не дойде но май май няма много изглед за това. Целувам ви и много Hug Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 2 123
момичета,
пожелавам ви щастлива лятна седмица. прочетете в тематата ми с лошата новина, какво преживях поради лекарска некадърност след аборта и се пазете много!

# 82
  • Мнения: 431
Започваме с опитите за бебче  другата седмица. Вече съм нспълно здрава и не пия никакви антибиотици.Нямам търпение и аз да се похваля с две чертички. Целувки и усмихната седмичка на всички.

# 83
  • Мнения: 1 329
Честито на Г-жа Никси married

Ади, стискам палци да  е това, което всички желаем тук EFP

Лали, супер е че сте посетили Германия. Миналото лято бях в Хановер, Минден, Бремен ... В Бремен е страхотно, мога и снимки да показвам да видите за какви замъци става въпрос newsm09

Ири, съжелявам за всичко което си преживяла. Незнам тези лекари как спят спокойно.  newsm61
Бъди силна и ти желая най-голямото щастие!

Аз съм с ПМС, тъй че нищо не чакам, освен другата седмица да ми вземат кръв за останалите хормони.
Убеждавам се че всичко е от високия пролактин.

Случва ли ви се преди цикъл да сънувате, че ви идва и тече супер обилно.
Доста често се сънувам, което вече ме плаши. Sad

# 84
  • Мнения: 806
Здравийте момичета. wavey
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички.които празнуват днес  bigdance2-да им е свято името newsm53
Ади желая ти успех и Дай Боже утре да видиш EFP- тъмни и дебели newsm10.
Усмихнат ден на всички smile3503
 

# 85
  • Мнения: 4 428
Добро утро /то вече май не е утро/, момичета Grinning Ние днес с мъжа ми си имаме празник - правим 5 год откакто се срещнахме за първи път newsm76, довечева ще се отдадем на носталгични спомени и т.н.  1dating
Ади, най-добре си направи тест най-рано на датата когато трябва да ти дойде. Аз също, като теб издивявах от любопитство дали е станало, защото имах сумати симптоми три седмици преди цикъла /даже съм почти сигурна за датата на която сме си направили бебчето/, но за да се успокоиш че не те лъжат очите и резултата е верен изчакай два-три дни и пробвай пак. Успех и да се похвалиш на края на седмицата с ярка втора чертичка. Grinning
Хайде, хайде и други да се нареждат на опашката, март месец догодина ще си правим футболен отбор от мами с колички 1stroller 1stroller 1stroller  Mr. Green

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Да бе, честит имен ден на празнуващите днес  newsm51
Дарилка, аз съм с нещо като ПМС от деня на овуто  Rolling Eyes
Ама се надявам да не е ПМС  Wink

# 87
  • Мнения: 4 428
А, вяно бе днес е Илинден ooooh!, Димето ме подсети.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 4 272
Веси, като си се разписала така, я отиди да напишеш в темата Първи признаци какво точно усещаше, какви ти бяха признаците. Пропуснала си да пишеш там Wink

# 89
  • Мнения: 4 428
Веси, като си се разписала така, я отиди да напишеш в темата Първи признаци какво точно усещаше, какви ти бяха признаците. Пропуснала си да пишеш там Wink
СЛУШАМ И ИЗПЪЛНЯВАМ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт