Как тренирах-6

  • 19 092
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Предиобяд правих крос 5 км в парка, а довечера ще мина през фитнес залата... Hug

# 31
  • Мнения: 140
Всеизвестна е "многословността" на Поци, затова благодаря поне за бързия отговор Laughing Чакам и други компетенти мнения...

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Всеизвестна е "многословността" на Поци, затова благодаря поне за бързия отговор Laughing Чакам и други компетенти мнения...

Според мен е добре да закусваш. Хубаво е да включиш бутилките както си решила.
Когато тялото ти свикне с натоварванията, които му осигуряваш сега, ще трябва да увеличиш повторенията и продължителността на тренировката.
И няма нужда да се отказваш от плодовете, просто не ги консумирай вечер и не прекалявай с по-сладките. 
Успех!

# 33
  • Мнения: 112
Не пропускай закуската! Тя е най-важната, по- добре е да се храниш по- често, с по- малко количество от колкото само два пъти на ден. Успех! 

# 34
  • София
  • Мнения: 58
И днес 70етажа през стъпало, но съм увеличила темпото, че нещо не ме изморяват вече тези стъпала.  running
icyangel поне при мен, "отслабващ ефект" без съответния хранителен режим само с тренировки е невъзможен. Но предполагам, че това е строго индивидуално, въпрос на структура на тялото, метаболизъм, начин на живот, хранителна култура и предполагам още мноооооооооого фактори.  Thinking

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Jo Jo7, имаш ли нови снимки в онази темичка за резултатите? Търсих я, но нещо не можах да я намеря.

# 36
  • Мнения: 4 678
Днес-крака+20 мин пътека Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Записвам се при вас, от днес смятам да се върна в залата Sunglasses
Да видим какво ще я свърша Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 58
Днес гърди, гръб, рамо, корем и 20мин кардио  jump

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Днес гърди, гръб, рамо, корем и 20мин кардио  jump

Браво бе. Аз сега ставам  Mr. Green.

# 40
  • София
  • Мнения: 58
Добро утро!  kaffeetrmker_2 Аз още в 8,30ч се прибрах, ама едва сега стигнах до компа  Whistling Все пак реших да направя "фотосесията" за края на месеца и ако имам време, до утре трябва да кача резултатите. Първо да изчистят моя комп от червейчетата, оказа се от вирус прекъсването на нета  Sick

# 41
  • София
  • Мнения: 1 833
Вчера - гръб, бицепс, пътека -20 мин.

# 42
  • Мнения: 4 678
Добро утро!  kaffeetrmker_2 Аз още в 8,30ч се прибрах, ама едва сега стигнах до компа  Whistling Все пак реших да направя "фотосесията" за края на месеца и ако имам време, до утре трябва да кача резултатите. Първо да изчистят моя комп от червейчетата, оказа се от вирус прекъсването на нета  Sick
Чакаме Hug
Днес-корем+кардио Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Кардио 20 минути, крака и пак кардио 10 минути.
Като нова се чувствам. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 112
Не съм ходила цяла седмица  Sad,много работа, включително и днес, но утре в 8 сутринта съм в залата.

Общи условия

Активация на акаунт