Как тренирах-6

  • 19 096
  • 441
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 678
Днес-гръб+20 мин пътека Peace

# 76
  • Мнения: 288
Аз вчера преди лягане направи в + към тренировката привечер и упражнения с гири за трицепс, бицепс и гърди ... 2 х 10 за всяко. Оп и малко за рамо, ама мъничко - 1 х 5.. толкова мога за рамо - трудно ми е него.
Днес почивка! Задължително! Просто вече усещам тежест и умора в мускулите.

# 77
  • Мнения: 4 678
Аз вчера преди лягане направи в + към тренировката привечер и упражнения с гири за трицепс, бицепс и гърди ... 2 х 10 за всяко. Оп и малко за рамо, ама мъничко - 1 х 5.. толкова мога за рамо - трудно ми е него.
Днес почивка! Задължително! Просто вече усещам тежест и умора в мускулите.
Почивай Peace
Почивката е много важна Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 58
Днес 70етажа през стъпало  running

# 79
  • Мнения: 177
Днес 45 мин."Pump It Up" и 10 мин.вело,не издържах за повече Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 288
Аз вчера преди лягане направи в + към тренировката привечер и упражнения с гири за трицепс, бицепс и гърди ... 2 х 10 за всяко. Оп и малко за рамо, ама мъничко - 1 х 5.. толкова мога за рамо - трудно ми е него.
Днес почивка! Задължително! Просто вече усещам тежест и умора в мускулите.
Почивай Peace
Почивката е много важна Peace

Така е, иначе ще настъпи застой, бях чела в един блог на професионалист.

# 81
  • Мнения: 1 254
привет отново   bouquet
Реших да подновя тренировките след настинката, която прекарах
днес: 30 мин кростренажор на 2ра степен-интервално-9км, 100ккал +50 коремни преси

# 82
  • Мнения: 1 599
15 мин на пътеката
20 мин крос тренажор
по късно коремни преси ще правя

# 83
  • Мнения: 288
30 мин. колело
1х30, 3х20 външна част на крака (18 кг.)
1х30, 3х20 вътрешна част на крака (16 кг.)
3х10 гръб (лост) и 3х10 пак за гръб с издърпване (не знам как се казва уреда, но като подобно на гребане)
3 или 4 (не помня) х 10 с щанга 14 кг. от лежанка с обратен наклон за гърди (повдигане, долен мускул). 
Това за днес.

# 84
  • София
  • Мнения: 58
Днес крака, ръце и 20мин кардио  jump

# 85
  • Мнения: 621
50мин Pump It Up...
Много негови почитатели има-супер.... newsm10
Обмислям и да отиа на танци довечера,но ще го реша по-късно.

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 11:21 от little_mermaid

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пътека 30 минути, крака отвън и отвътре  3 серии по 50,
коремни 3 серии по 30 и пътека 30 мин .

# 87
  • Мнения: 288
Днес гледах да се натоваря малко повече, но ми трябва програма, че ...

15 мин. колело
4х20 от 18,5 кг. за външна част бедра
4х30 от 16,5 кг. (май беше) за вътрешна част бедра
15 мин. колело
4х20 външна част бедра
4х20 вътрешна част бедра
3-4х10 лег преса (крака) (3-4 понеже не помня колко точно)
3-4х10 за четириглавия мускул на крака
3х10 за задна част крака
3х10 за странични гръбни мускули
3-4х10 за ширина на гърба (скрипец)
3х10 за трицепс
1х10 за бицепс
4х10 за задна част на рамо

Май е това.

# 88
  • Мнения: 69
Здравейте.
Аз със спорт не съм се занимавала сериозно от миналия век, но преди месец моето мъжленце ми подари велоергометър. Проблемът е, че не знам как точно да тренирам с него... Embarassed Ще ви бъда благодарна, ако можете да ми дадете професионални отговори на въпросите:

*) По колко минути дневно трябва да тренирам, за да изгарям мазнини? Питам, защото в упътването към уреда пише, че през първите 10 мин. се отделяла вода, през вторите 10 се изгарят захари, а след 20-тата / 30-тата минута чак започвало изгарянето на мазнини. Обаче в повечето мнения, на които попадам, хората пишат, че карат колело между 10 и 20 минути... Смятам да правя и допълнителни упражнения преди велоергометъра - около 20-30 мин, ако това е от значение. Упражненията не са аеробни, по-скоро наподобяват каланетиката и са за отделните проблемни зони.
*) Мога ли да тренирам всеки ден? В началото започнах да карам по 40 мин./ден по следната схема: първите 5 мин. - с 13-14 км/ч, до 35-тата мин. - с 18 км/ч, а последните 5 мин. - като първите 5. Всичко това - на шеста скорост от общо осем (аз му викам "скорост", не знам термина). Но след около седмица усетих някакво напрежение в коленете, имам чувството, че си докарах ставни проблеми. Не знам дали си въобразявам - по принцип проблеми със ставите нямам, обаче спрях да карам оттогава... Та си мислех, че може би не е безопасно да се кара всеки ден... Или греша?
newsm78

Предварително много ви благодаря! Ако тук влиза някой професионалист и ми отговори - цена няма да има! Hug

# 89
  • Мнения: 4 678
 PeaceКарай го над 30 мин Peace

Общи условия

Активация на акаунт