колики, а сме вече на 5 месеца!

  • 6 893
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Ох мами искам да ви споделя нещо.Сина ми е на 4 месеца и половина и според мен още има колики CryТой като цяло имаше много тежки колики до към края на 3-ия месец, после малко разредиха но никога не са спирали.Снощи например 1 час не можа да заспи, свива се, пищи и пръцка.Възможно ли е да са колики или нещо друго?Не е ли вече голям.На някоя от вас случвало ли й се е това? Weary

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
За съжаление при някои бебета коликите продължават до шестия месец. Това е строго индивидуално, защото зависи от съзряването на храносмилателната система. А при отделните бебета това става по различно време и с различен темп.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Напълно е възможно да са колики,моето педи ми каза,че могат да продължат дори до 5,5м.Ако даваш плодови сокове гледай да ги ограничиш и ако имаш възможност се консултирай с хомеопат.Не се притеснявай,все някога ще отминат!

# 3
  • Мнения: 4 053
както са ти казали другите мами, напълно е възможно да са колики,
може да е от нещо ново в захранването, от сока, та, дори и от зъбче,
не се притеснявай, всичко ще мине  Hug

# 4
  • Мнения: 305
Ох мами искам да ви споделя нещо.Сина ми е на 4 месеца и половина и според мен още има колики CryТой като цяло имаше много тежки колики до към края на 3-ия месец, после малко разредиха но никога не са спирали.Снощи например 1 час не можа да заспи, свива се, пищи и пръцка.Възможно ли е да са колики или нещо друго?Не е ли вече голям.На някоя от вас случвало ли й се е това? Weary

Съвсем същото става и с Петя, направо ми писна  Confused
А сме изцяло на кърма, на давам нищо друго...

# 5
  • Мнения: 114
Напълно възможно е!Вени имаше колики до 8 месеца,че и сега от време на време!Така че не се притеснявай,но наистина една консултация с хомеопат би ви била от полза!Аз давах саб симплекс(май само за собствено успокоение),защото наскоро се ориентирах към хомеопатията!
Мисля че и по-късното захранване ще ви е от полза!
Успех! Hug

# 6
  • Мнения: 2 960
при някои бебешоци коликите/за съжаление/коликите продължават по дълго.Продължавай да даваш някакви капки с/у колики,аз давах Инфакол и имаше огромен ефект/нашите слава богу в третия месец изчезнаха/Не се тревожи-дано скоро се успокои бебчо Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Възможно е, при синът ми спряха, дни преди да навърши 5 месеца... Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Синът ми имаше колики 6 месеца....брат ми е имал почти 8 Wink бебета разни....

# 9
  • Мнения: 544
както са ти казали другите мами, напълно е възможно да са колики,
може да е от нещо ново в захранването, от сока, та, дори и от зъбче,
не се притеснявай, всичко ще мине  Hug


Дано премине бързо  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 23 036
На моя колежка бебчето уж имаше колики до 6 мес, а в последствие се оказа, че е алергия към млякото (това е в общи линии казано, не запомних термините)! За твое успокоение се консултирай със специалист.

# 11
  • Мнения: 543
И моята мома имаше зверски колики първите три месеца, след това четвъртия и петия затихнаха и в шестия - когато захраних - се завърнаха триумфално. Мина известно време, преди да свикне с пюретата и да отшумят. Търпение му е майката, все ще минат...

# 12
  • Мнения: 1 428
Някои бебета имат по-продължително време колики.Кофти,но няма как.Все някой ден ще отшумят.

# 13
  • Мнения: 493
Синът на моята най-близка приятелка имаше колики много силни до 6 месеца.
Напълно е възможно мамче.Неприятно,но ще отмине. Peace

# 14
  • Мнения: 2 336
При някои бебета коликите са доста продължителни, трябва да имаш търпение Peace

Общи условия

Активация на акаунт