Пътя до АПРИЛ преполовихме и с покупките се заловихме!

  • 12 671
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Вие хубаво ме хвалите ама аз чак сега пуснах темата с малко промени, другото си беше на Дея.  Embarassed Интернетът ми спря докато творях (така да се каже), та затова чак сега... Иначе заглавието е мое, нещо не намерих списъка с готовите заглавия.  Embarassed Имам и още за довършване.

Силви, щом нямаш контракции значи си усвояваш магнезия. Пък и това е само една лъжичка кисело мляко. 

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз лично още не съм почнала с покупките но името на темата е едно от най сполучливите до сега /според мен/.
Това вместо запис
И с пожеление за спокойна вечер, че мен ме друсат едни нерви напоследък направо съм ужасна и го осъзнавам, но нищо не мога да направя  Twisted Evil Crazy

# 17
  • Мнения: 847
може ли и на мен някой да изпрати паролата? предварително благодаря!
ами ако си изпразниш пощенската кутия, сигурно бих успяла... Laughing

ами, просто няколко мами са ми изпратили паролата и се е напълнила. Благодаря!

# 18
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Жабче   bouquet темата е супер барабар със заглавието  Grinning Ще ми сложиш ли мъжко щъркелче че дамите ни изпревариха  Joy
Мен също ме тресът нервите. Не че няма защо ама и от хормоните също. Не мога да се понасям а и околните също не могат (мъжете ми де). Винаги съм се опитвала да подминавам някой неща но сега не мога  Twisted Evil
За това как и къде ще живеем май тепърва трябва да обсъждаме и да решаваме и това ме влудява още повече. Никой нищо не казва за варненска среща явно сме малко (или несериозни  Embarassed )
Хайде лека от мен чак до утре сигурно  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 132
Жабче да не ме забравиш  Simple Smile за мен розово щъркелче. Поздравления за новата ни темичка  bouquet

# 20
  • Мнения: 5
Жабче страхотна темичка, много е готина  newsm51!
Благодаря за инфото за фк ,ще продължа да си я пия и нея заедно с витамините

Жабче мога ли да те помоля да ме впишеш и мен с термин 30 април но все още без щъркел, предварително ти благодаря!

За нервите маи всички сме така, тоя моя син ужасно ме нерви с тоя труден пубертет направо е ужасен на моменти , но какво да го правя като си го обичкам, снощи пак виках като една истеричка след това се наревах и ми мина ,, егати хормоните тея сълзи маи станаха редовни на очите ми немога да се позная напоследък от както съм бременна сигурно съм напълнила една кофа сълзи,а това нее присъщо за мен дано след като родя си бъда пак аз  Laughing Laughing
Кажете ми кога ще доиде тоя 6 дек че да видя това човече дали е добре на 4д вече не ми остана търпение
ох малко трябва да поработя и след малко пак ще ви пиша

# 21
  • Мнения: 13
Здравеите мамчета и от мен аз редовно ви чета но поради часовата разлика ви пиша по-рядко, за което моля за извинение   bouquet Искам да ви питам на вас случвало ли се е  да си обривате аз се обринах вчера покрай врата, отстрани на корема и краката и днес ще ходя при личния лекар да ме види Иначе вчера ми правиха парвия видеозон и бебо пак не можаха да го видят дали е момче или момиче  Sad  но пък то беше толкова весело въртеше се отваряше устичка сякаш искаше да каже нещо на мама и тати много мило ни стана  baby_neutral Ми това е за сега от мен пожелавам ви много приятни емоции и се пазете от вируси  smile3525 Последен вапрос в коя седмица е най-добре да се отиде на 4д

# 22
  • Мнения: 3 211
Момичета, как ме разстрои тъпата ми лекарка, направо #Cussing out #2gunfire
Отидох да си взема днес резултатите от изследванията, за да се местя при друга ЖК. На регистратурата казаха, че няма нужда от час, защото само ще ми даде резултатите и да отида, когато й почват часовете. Отивам в 2 и пол. и ми казва да чакам, в 4 и 15 аз я питам до кога да чакам, а тя-докато има записани часове (т.е. до 6ч.), нямала съм час, отивала съм по свое желание, не ме била викала тя.
Егати и кучката Twisted Evil как ме разрева Close най-вероятно съм вдигнала и кръвно, главата ми ще се пръсне.
Сега се върнах на работа и ще ходя пак в 6ч., а се намира на толкова неподходящо за паркиране място, не знам в пиковия час как ще си намеря място.
Чудя се има ли къде да пусна жалба за некомпетентното й до момента поведение и "наблюдаване" на бременността?

# 23
  • Мнения: 521
оф и аз днес успях да се свържа с мойта лекарка и се оказа че мога да ида чак на 28.11.ама и тя е една....думи нямам!
Мадлена ,ти като не усвояваш желязото,не е ли добре да ти го бият?чувала съм за калций че като не се усвоява с хапчета го бият с инжекции,ама питай за всеки случай.иначе относно калция,Минев ми каза да не го приемам на хапчета че предизвиквал контракции.каза ми и витамини да не си взимам,а да ям колкото може повече плодове и зеленчуци.
що се отнася до животните-имам си куче,пинчер.и много си го обичам.всеки настоява да не е при нас като се роди бебето,а на мен хич не ми се дава.не знам какво ще мисля,ама си искам кучето  Tired.

# 24
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте,

Темата е супер, заглавието още повече. Поздравления за Жабче!

Аз да се похваля, че днес ходих при Янкова, записах си часа само защото 3 седмици и половина не съм виждала бебка и ми беше станало мъчно. Моята мъничка принцеса си седеше по турски (толкова чаровно Hug) и си бъркаше с едно пръстче в окото (толкова странно Thinking). Вече сме доста дебелшка мадама, цели 280 грама, не разбрах колко сме дълги, май вече не се мерело това щото сме много големи....хм! Много сме красиви, с чипо носле, вероятно руси букли и със сини очи Stuck Out Tongue започвам да приемам предложения от заинтересовани младежи!

Иначе за нервите - и аз съм така, пък и да се успокоя за малко шефката веднага се възползва да ме върне в изнервено състояние #2gunfire Днес ми идваше да си хвана багажа и в болнични, та да видим тогава ....

Ама айде, нищо сега не може да ми развали удоволствието от бебока....




# 25
  • Мнения: 123
very nice , направо не знам какво да ти кажа. Чак аз се ядосах. Как е възможно такова нещо #2gunfire. Ужасно е как понякога трябва да търпим такова отношение и да няма кой да потърси сметка на такива "душевни изроди". Много се ядосах #Cussing out
Сменяй я... и се успокой...сега по-важно е бебока да е добре Hug

# 26
  • Мнения: 3 211
Сменяй я... и се успокой...сега по-важно е бебока да е добре Hug
Аз и без това бях решила, ама след този случай направо е задължително.
Сигурна съм, че го прави напук и нарочно, защото ще я сменям.
Най-чудното беше, че всички отвън бяха доволни от нея и тях явно не ги претупва колкото мен.
Ще се успокоя чак като свърши историята, но ще търся къде да се оплача. Не съм от хората, които ще ги оставят да ги тъпчат Twisted Evil.

# 27
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Момичета  ще може ли някой да ми   прати   паролката за да кача някоя  и друга снимка.
Като се гледам  в  огледалото  май  раста  правопропорционално  колкото отпред  толкова и отзад.Ужас Embarassed

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 21:11 от galina1231977

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте,мили дами! Grinning
При нас всичко е наред, от доста време не пиша,но 2 дни се опитвам да изчета пропуснатото. Grinning Иначе да се похваля,че много ритат малките и се надявам да са добре. Скоро не са ме преглеждали,но като са активни и ме успокояват. Wink В понеделник сме на лекар и ще ги видим,нямам търпение вече. Записах се и на 3Д за 3.12. че дано ни кажат пола вече. Много ми е любопитно и искренно ви се радвам,като се хвалите тука. Hug
Мимето 80: За 3Д мисля че е добре да се ходи м/у 21-24 седмици. Прави се фетална ехокардиография.
Вери Найс: Много лош човек тая лекарка,незнам и като медик как е, но добре че се махаш от нея. Късмет с другата! Гледай да не се ядосваш за хорската простотия, че на теб се отразява, пести си силите и мисли позитивно! Peace
Жабче: Много хубава темичка, явно не е толкоз страшно,а Wink Мн добре си се справила! Hug
Кенга: Какво става с вас, наред ли е всичко? Стискам палци да сте добре! Praynig
На всички майки да получават много внимание и положителни емоции! Лека и спокойна вечер  bouquet

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 213
странното е, че досега всички, които са ми създавали ядове досега, са жени, #Cussing out  и то такива, които знаят че съм бременна. с мъж проблем не съм имала!!!
или мъжете не се карат с хората, или наистина проявяват разбиране. Thinking


Общи условия

Активация на акаунт