Ден след ден...

  • 9 153
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 925
Задължително Кола и Бира, кисело и прясно мляко, сирене и кашкавал - това присъства всеки ден в менюто. Peace

# 46
  • Мнения: 2 386
Лютеница.  Embarassed
Умирам за нея откакто не сме в България и постоянно, ама посотянно има на трапезата. Дали е в/у ястие, в купичка, гарнитура или на филии - няма значение.

# 47
  • Мнения: 1 175
Задължително салата,без нея не сядаме на масата.През лятото разбира се прясна,а сега разнообразяваме с трушийка.Често приготвям и по-завъртяни салати-с риба,с пиле и разни пушени меса.А за Снежанка просто умираме.Разбира се салатата вечер върви с 50-100мл.ракийка.И тя е задължителна в малки количества.

# 48
  • Мнения: 2 829
прясно мляко,сирене ,кашкавал

# 49
  • Мнения: 746

мис арк, има ли положителен ефект от зеления чай?

Мога да кажа, че има.
Говоря за зелен чай "Сание".

а в какво се изразява ефектът?

# 50
  • Мнения: 1 558
 smile3550 - Това е ефекта!

А по въпроса - сирене!

# 51
  • Мнения: 751
Без салатка,ракийка и студен чай не сядаме. Crazy

# 52
  • Мнения: 9 973
няма нещо конкретно Peace

# 53
  • Мнения: 147
     Не сядаме на масата без плодове, салати, хляб (с редки изключения). Мъжът ми не може без плодов сок, обикновено портокал, а аз нямам насита на вода.

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Първата работа е да сложим сиренето на масата.
Освен това всеки ден - салата, кисело мляко и някаква мръвка за мъжо, че иначе озверява Twisted Evil.

# 55
  • Мнения: 656
И при нас без сирене не сядаме на масата.Каквото и да има за хапване ,сиренето присъства задължително на трапезата.

# 56
  • Мнения: 11 747
Няма такова нещо при нас! И без и със хляб сме сядали, салатата съвсем не е задължителна, нито пък сиренето, нито десерта, нито безалкохолните или алкохолни напитки, месото съвсем. Дори приборите не са задължителни, ако ядем пица или бутерки или нещо друго, което би могло или бихме желали да ядем с ръце.

# 57
  • Самоков
  • Мнения: 561
Аз лично без хляб не мога. Мъжа ми сирене и месо задължително.

# 58
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мисля, че само солта присъства ден след ден на масата Thinking

дори не всеки ден ядем хляб - все пак пица с хляб не ям Mr. Green
няма нещо, което всеки ден да се яде.

обичам разнообразието  Peace

# 59
  • Мнения: 3 268
Месо и салата е задължително да има на масата ни.Хлябът също е задължителен за децата и мъжът ми.За мен е строго забранен,освен ако не е без брашно.

Общи условия

Активация на акаунт