Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой може ли да ми препоръча дерматолог, след бременността бемките ми са повече. Трябва да отида на преглед. Някой махал ли си е бемки? Благодаря.
« Последна редакция: пн, 18 юли 2005, 12:13 от egi »
Цитирай
Доктор Троянова - работи в Онкологията и има частен кабинет. Тя е от лекарите, които най-добре могат да преценят коя бемка каква е и трябва ли да се махне. Smile Тел:958-11-77 и 0888-87-64-82. Аз също имам много новопоявили се бемки след бремеността и това се случва често.
Цитирай

Пловдив

И аз днес ще ходя на дерматолог заради пустите беНки, нестига, че всяка година стават все повече и повече, ами и една от тях не е както преди, изменя се  Sad.
Цитирай

Доктор Троянова - работи в Онкологията и има частен кабинет. Тя е от лекарите, които най-добре могат да преценят коя бемка каква е и трябва ли да се махне. Smile Тел:958-11-77 и 0888-87-64-82. Аз също имам много новопоявили се бемки след бремеността и това се случва често.

А в частния кабинет работи ли със здравната каса? И ако не - (не се смей много) заплащането на преглед на човек или на бенка е? Защото моя син има много бенки, та да знам какво да си приготвя. Не искам да го водя в онкологията.
Цитирай
Няма да се смея  Wink, но ще трябва да попиташ по телефона за това, защото аз не съм я посещавала още. Препоръчвам ти я, защото се занимава отдавна с такива неща и казват, че е много добра.
Цитирай

софия

Доц. Балабанова - МА. Нормално е да са ти повече или по-големи бенките след бременност.
Цитирай

София

Имам и аз проблем с бемки и най вече по време на бременноста и след раждането. Имам няколко въпроса.
 Някой  ходи ли при   Доктор Троянова, какви са отзивите ви. Работи ли със здравната каса и прегледа каква сума е при нея. Много ще съм ви благодарна за всеки отговор. Благодаря предварително.

Цитирай
напоследък започнаха да ми се появяват доста бемки,за това бих бил много благодарен ако споделите впечатленията си от др. Троянова.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.